galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Miejsca, gdzie można zagrać we Władcę - Warszawa

Berestaszek - Nie 14 Paź, 2012
Temat postu: Warszawa
Jak w temacie gracze z Warszawy łączmy się! Co powiecie na coś w rodzaju turnieju? normalne rozgrywki solo/duo w konkretny scenariusz. Pokażmy, że da radę wykrzesać coś więcej z tej gry karcianej niż granie na spokojnie w domu... Ktoś byłby chętny? Termin do ustalenia, miejsce w razie czego mam ;)
ArniK - Czw 20 Gru, 2012
Temat postu: Re: Warszawa
Berestaszek napisał/a:
Jak w temacie gracze z Warszawy łączmy się! Co powiecie na coś w rodzaju turnieju? normalne rozgrywki solo/duo w konkretny scenariusz. Pokażmy, że da radę wykrzesać coś więcej z tej gry karcianej niż granie na spokojnie w domu... Ktoś byłby chętny? Termin do ustalenia, miejsce w razie czego mam ;)


Gdybyś chciał pograć z sojusznikami, to zapraszamy w piątki do Agresora na Politechnice na 5 piętro i od 19:30 zazwyczaj "kilujemy" jakiś brzydkich stworów.

Elfghost - Pią 21 Gru, 2012

ja bym chętnie znalazł graczy i pograł...samemu już nudno :(
ArniK - Pią 21 Gru, 2012

Elfghost napisał/a:
ja bym chętnie znalazł graczy i pograł...samemu już nudno :(


Ja tam nie widzę przeciwwskazań- zapraszamy do Agresora.

Berestaszek - Sob 22 Gru, 2012

Jak będę mieć kiedyś wolny wieczór w piątek to bardzo chętnie się stawię :) to nie jest w tym głównym budynku tylko tym trochę bardziej po lewo?
ArniK - Sob 22 Gru, 2012

Tutaj są wszystkie szczegóły- po wejściu w bramę kierujemy się na wprost do wejścia i windą na 5 piętro. http://www.gry-planszowe.....php?f=4&t=4753
Berestaszek - Pią 28 Cze, 2013

oficjalne zasady turniejowe sie pojawily to moze jakis turniej? ktos bylby chetny?
Berestaszek - Czw 12 Wrz, 2013

Ponawiam zapytanie moge podjac sie organizacji takowego. Tylko uprzednio chcialbym dowiedziec sie czy znalazlyby sie osoby chetne (zarowno Ci niedoswiadczeni jak i weterani)
Zboku - Pią 29 Lis, 2013

Wygląda na to że w całej Warszawie są 3 osoby które grają w tą grę....No, teraz już 4.

Ja bym chętnie spotkał się z kimś kto zna grę - aby mi rozjaśnił co i jak. Przeczytałem instrukcję, zagrałem wersję solo raz ale chyba trzymam kuszę nie z tej strony co trzeba bo niewiele z tego wyszło.

Co do turnieju to chyba musi być większa grupa trochę... A czy Galakta partycypuje jakoś w kosztach organizacji turnieju, chociażby przez sponsoring nagród, czy też jest to w całości po stronie graczy?

Muad'Dib - Pią 29 Lis, 2013

Hey kolego, to nie w tę grę miałeś się angażować :) Chyba, że masz na tyle czasu wolnego, żeby bawić się w jedno i drugie :P
Zboku - Sob 30 Lis, 2013

Muad'Dib napisał/a:
Hey kolego, to nie w tę grę miałeś się angażować :) Chyba, że masz na tyle czasu wolnego, żeby bawić się w jedno i drugie :P


Hmm, nie bardzo rozumiem co ma jedno do drugiego. Czy ja jakiś cyrograf podpisałem że w coś się będę angażować a coś nie? Większość ludzi (w tym zapewne większość graczy w różne gry) angażuje się w różne rzeczy. W walkę z głodem w Etiopii, w ochronę ptaków w rozlewiskach dolnej Warty, w promocję zdrowego trybu życia wśród młodych bezrobotnych czy w cokolwiek innego co uzna za stosowne. Dzięki za dbałość o mój wolny czas; jak większości - brakuje mi go ale jakoś sobie radzę.

Widzę pewne możliwości połączenia organizacji turniejów w różne (choć tematycznie powiązane) gry. Postaram się napisać o nich na innym forum jeżeli oczywiście mnie tam nie zbanujesz za zaangażowanie się tutaj polegające na napisaniu 1 posta.

Berestaszek - Sob 30 Lis, 2013

Jak masz ochote to mozemy sie kiedys spotkac i pograc razem na nowo odzyl we mnie wladca i ze tak to ujme musze je przejsc wszystkie :3
Muad'Dib - Sob 30 Lis, 2013

Zboku napisał/a:
...(w tym zapewne większość graczy w różne gry) angażuje się w różne rzeczy. W walkę z głodem w Etiopii, w ochronę ptaków w rozlewiskach dolnej Warty, w promocję zdrowego trybu życia wśród młodych bezrobotnych czy w cokolwiek innego co uzna za stosowne. Dzięki za dbałość o mój wolny czas; jak większości - brakuje mi go ale jakoś sobie radzę.

Widzę pewne możliwości połączenia organizacji turniejów w różne (choć tematycznie powiązane) gry. Postaram się napisać o nich na innym forum jeżeli oczywiście mnie tam nie zbanujesz za zaangażowanie się tutaj polegające na napisaniu 1 posta.


Ponieważ angażujesz się w tak szlachetne rzeczy jak ochrona ptaków w rozlewiskach dolnej Warty, to wybaczam i na zaś deklaruję, że nie będę używał swojej władzy admina to banowania :) A tak to oczywiście żartowałem ;) Zresztą chyba rozmawialiśmy o LOTRze kiedyś. Co do połączenia społeczności MECCG i LOTR LCG to raczej tego nie widzę. Wsród graczy Middle Earth nie ma kolekcjonerów LOTR LCG, jestem chyba jedyną taką osobą. Były kiedyś plany wprowadzenia tej drugiej karcianki do naszego środowiska ale nie było zainteresowania tematem.

@
Berestaszek

Nie wiem to było skierowane do mnie czy do Zboka ale ja być może kiedyś :) W tej chwili wciąż jestem bardziej kolekcjonerem niż graczem a zainwestowałem w LOTR'a głównie z powodu trybu solo ;) Ale nie mówię nie, tylko muszę zacząć w to więcej grać.

Berestaszek - Sob 30 Lis, 2013

Wiem z wlasnego doswiadczenia ze gra chociaz z druga osoba jest lepsza od zwyklego ukladania pasjansa chociaz i to mi sie zdarzalo robic bardzo czesto :p
Kulgan - Sob 30 Lis, 2013

Muad'Dib napisał/a:
Co do połączenia społeczności MECCG i LOTR LCG to raczej tego nie widzę. Wsród graczy Middle Earth nie ma kolekcjonerów LOTR LCG, jestem chyba jedyną taką osobą.

Dużo lepiej to działa w drugą stronę :mrgreen:

Muad'Dib - Nie 01 Gru, 2013

Kulgan napisał/a:
Muad'Dib napisał/a:
Co do połączenia społeczności MECCG i LOTR LCG to raczej tego nie widzę. Wsród graczy Middle Earth nie ma kolekcjonerów LOTR LCG, jestem chyba jedyną taką osobą.

Dużo lepiej to działa w drugą stronę :mrgreen:


Zauważyłem :) Choć zdałem sobie sprawę, że się pomyliłem. Balint czasem jeszcze pogrywa ze mną w MECCG. Ciebie kojarzę (tzn nick) z forum, kufel również kiedyś się udzielał trochę, Wallenstein pogrywał kilka lat temu ale jesteście przedstawicielami właśnie tej grupy, o której sam napisałeś :)

Cread - Sro 11 Gru, 2013

To jak Panowie z tym graniem? A tak szczerze - czy nie dałoby rady zagrać w jakąś np. sobotę. Trochę wyjdę na narzekacza, ale wieczór w centrum a później powrót do domu nie zachęca mnie :( ma ktoś jakiś pomysł na neutralne miejsce (czyt. nie bar, bo kart szkoda) przed zachodem? :D
Berestaszek - Sro 11 Gru, 2013

Z tego co pamiętam jest w soboty miejsce na politechnice. Klub agresor jeśli się nie mylę. Od rana do wieczora. Ale nie wiem czy nadal działa bo byłem tam ostatnio dawno temu. Może ktoś potwierdzić info?
Cread - Pon 16 Gru, 2013

Hej, ktoś jutro chętny na Lotra w paradoxie? jest dostępny od południa :) (offtopowo mogę też zagrać w Star Wars LCG :)
Lekt - Pon 16 Gru, 2013

Cread napisał/a:
(offtopowo mogę też zagrać w Star Wars LCG :)
Tee koleżko z Warszawki chyba lekko forum Ci się pomyliło :P
Cread - Pon 16 Gru, 2013

oj, nie spamuj :p chcę tylko poszerzać działalność na maxa.

Poznawiam apel o granie :)

jutro Paradox (chyba, że ktoś ma inną miejscówę)

Zboku - Wto 17 Gru, 2013

Cread napisał/a:
oj, nie spamuj :p chcę tylko poszerzać działalność na maxa.

Poznawiam apel o granie :)

jutro Paradox (chyba, że ktoś ma inną miejscówę)

Hej, o której tam się wybierasz?

Cread - Wto 17 Gru, 2013

Hej, dziś byłem od 13, bardzo fajnie się grało w Sw LCG :D ale w Lotra z miłą chęcią też bym pyknął :)
Berestaszek - Wto 17 Gru, 2013

W jakich terminach idzie tam pograć w lotra? Są jakieś określone dni czy jak kto się zbierze? Gdzie to jest i co tam dojezdza? bardzo chętnie bym pograł ale niestety praca zmianowa tak średnio mi pozwala na z góry określenie się w które dni mam wolne. Tym niemniej od nowego roku bardzo chętnie pogralbym w lotra kto wie może jeszcze zrobimy kiedyś turniej... :p
Cread - Wto 17 Gru, 2013

Ogólnie wygląda to tak - ja mogę (oczywiście po wczesniejszym potwierdzeniu), być w paradoxie w poniedziałki, wtorki mniej więcej ok. 12. Czasami w grę wchodzą soboty. Ponieważ jest to wczesna pora, to nie ma ludzi i nie trzeba rezerwować stolików.
Link do miejsca: http://www.paradox-cafe.pl/
(mam nadzieję, ze nie robię czegoś złego podając go).

Berestaszek - Sro 18 Gru, 2013

Ok to napisze pw jak będę mieć juz grafik na styczeń to umówimy sie na konkretny termin :)
Lekt - Sro 18 Gru, 2013

Cread napisał/a:
/www[...] (mam nadzieję, ze nie robię czegoś złego podając go).

Geh geh ktoś tu się prosi o bana :P
Rozpalcie stos - nakazał Namiestnik, po czym skoczył na główkę z dziedzińca Białego Miasta :D

Nilis - Wto 24 Gru, 2013

Berestaszek napisał/a:
Z tego co pamiętam jest w soboty miejsce na politechnice. Klub agresor jeśli się nie mylę. Od rana do wieczora. Ale nie wiem czy nadal działa bo byłem tam ostatnio dawno temu. Może ktoś potwierdzić info?


Witam

zgadza się, w soboty na politechnice jest możliwość gry w karcianki/planszówki w salach agresora. Gramy tam w Warhammera Inwazje, nie w każdą sobotę ale częściej niż rzadziej. tutaj jest nasz wątek gdzie piszemy kiedy będziemy grać http://www.whinvasion.pl/...t=36&start=1490
jeżeli bylibyście chętni przyjść pograć w terminy kiedy bierzemy klucz od sali zapraszam!

Właśnie co dostałem od Mikołajki Władce LCG i musze się przyznać że po przeczytaniu instrukcji, zobaczeniu kart gra robi wrażenie i chyba zaczne się wciągać więc jak troche pogram to z chęcią umówie się z kimś na partyjke.

Od razu zadam pytanie do zawansowanych graczy. Czy jako pierwszy dodatek warto kupić większe rozszerzenie czy mały battlepack? w Inwazji na początku najlepiej kupić duże rozszerzenie, które bardzo urozmaica gre, w Lotr jest podobnie?

Kulgan - Wto 24 Gru, 2013

Nilis napisał/a:
Od razu zadam pytanie do zawansowanych graczy. Czy jako pierwszy dodatek warto kupić większe rozszerzenie czy mały battlepack? w Inwazji na początku najlepiej kupić duże rozszerzenie, które bardzo urozmaica gre, w Lotr jest podobnie?

W Lotrze na dodatki patrzy się dwutorowo: na karty gracza i na przygodę, którą będziemy przechodzić i zdania wśród graczy są podzielone - patrz poniższą dyskusję :mrgreen:

http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=4737

burial - Pon 24 Mar, 2014

Czy w Warszawie w temacie Władcy coś się dzieje?
Cread - Pon 24 Mar, 2014

Może się zadziać jak będzie ktoś chętny :)
ArniK - Pon 24 Mar, 2014

Ponieważ ostatnio odkurzyłem LOTR'a i mam ochotę na tłuczenie dzikiego zwierza, to mogę zaprosić kto chętny na partyjkę na Bemowo. Jak ktoś się pisze na soboty po 14, to zapraszam.
rojek - Nie 21 Wrz, 2014

To jeszcze aktualne? Tzn. na Bemowie, bo ja bym się pisał. Idzie zima, fajnie będzie pograć wieczorami :)
ArniK - Wto 23 Wrz, 2014

Witam,
aktualne, ale bywa różnie z miejscem do gry, bo jak wpadają znajomi raz na jakiś czas, to miejsca przy stole brakuje. Tak więc musielibyśmy się umawiać na konkretne terminy ;-)

Cread - Sro 24 Wrz, 2014

Hej, osobiście byłbym zainteresowany poszerzeniem grona osób grających w LOTRa :) w tym tyg i przyszłym nie bardzo mogę, ale w kolejne chętnie pograłbym w większym składzie (jak coś mam wszystko co wyszło po polsku, więc można pocisnąć i koszmarne talie i może coś z przygód GenConowych :) )
ArniK - Czw 25 Wrz, 2014

Ja nie widzę problemu, a przyda się ktoś bardziej zorientowany w gmatwaninie zasad ;-) Jak to mówią, co trzy głowy to nie 4 półgłówki ;-)
mackoff - Sro 15 Paź, 2014

Sprzedam mój cały zestaw (PL) kart do Władcy Pierścieni + grę planszową Filary Ziemi.

Grałem z bratem i zawsze ta gra sprawiała że nasze wieczorki były klimatyczne i pełne napięcia ale niestety od jakiegoś czasu nie mam z kim grać.

Mam taki zestaw:
- podstawka
- cały pierwszy cykl "Cienie Mrocznej Puszczy"
- Khazad Dum
- Spadkobierców Numenoru
- cały cykl "Dwarrowdelf"
- jeden dodatek z cyklu "Przeciwko cieniowi" - Obawy Namiestnika

Wszystkie karty w b. dobrym stanie w wersji PL - praktycznie wszystkie w koszulkach i oryginalnych pudełkach.

Dodatkowo do tego dorzucam grę planszową Filary Ziemi.

Cena 300zł - odbiór w Warszawie.

Zapraszam do kontaktu via mail: maciej.stencel@gmail.com

NatsuDragneel - Pon 12 Wrz, 2016

Cześć,
ktoś jeszcze gra w Warszawie? Jak tak, to proszę o PW :smile:

Sigismond - Wto 13 Wrz, 2016

Jestem w Wawie. Od niedawna gram, ale zamierzam grać sporo. Niestety na razie nie mam za bardzo czasu się wyrwać z powodu sytuacji zawodowo-rodzinnej, więc głównie gram solo. Ale za parę miesięcy mógłbym w coś zagrać. Zamówiłem już Oblężenie Annuminas, gdyby co, można by zagrać w wariant multi.
sonofthewild - Wto 10 Sty, 2017

Cześć wszystkim!

chętnie spotkam się na grę w Warszawie - preferuję płd. Warszawy. szczególnie Ursynów lub Graal w BlueCity przy al. Jerozolimskich

Szww - Czw 02 Mar, 2017

Witam,

czy ktoś z Warszawy lub okolic (lub oczywiście ktoś z poza Warszawy, kto jest w stanie do tejże się udać) jest zainteresowany uczestnictwem z imprezie Fellowship2016: Siege of Annuminas (cena za pakiet: scenariusz+mata+promka 92zł).

Potrzebne są minimum 3 osoby (czyli ja i jeszcze 2). Data do ustalenia. Ktoś reflektuje?

Pozdrawiam

sonofthewild - Pon 29 Sty, 2018

Ostatnio w Warszawie wypróbowaliśmy 2 miejscówki:
- sklep Strefa MTG (blisko m.Politechnika)
- Służewiecki Dom Kultury (niedaleko m. Służew)

!!!! WARSZAWO i okolice !!!
utworzyłem grupę na Fb messangerze "Władca Pierścieni LCG - Warszawa i okolice"
https://www.facebook.com/...256618064439004 - w celu zmawiania się na wspólną grę. Dołączaj kto żyw lub dodawajcie mnie do swoich znajomych na messangerze.

Ramnic - Sro 28 Lut, 2018

Witam. Mieszkam w okolicach Warszawy, a pracuję w samej Warszawie. Z chęcią bym z kimś pograł.
P.S. Link na fejsa nie działa.

Hemanek - Pią 02 Mar, 2018

:???: link do faca nie działa :razz:
sonofthewild - Pią 09 Mar, 2018

To na PW możecie wysłać mi swoje nazwy kont na Fb abym mógł was doprosić ;)
sonofthewild - Pon 10 Gru, 2018

:arrow:
Tak się składa że od Fellowship 2018 ustabilizował się stały 4 osobowy skład. Spotykamy się w Paradox Cafe blisko m. Ratusz-arsenał.

A jakie Wam lokalizacje najbardziej pasują (zwykle dojazd do miejsca zawsze jest jakimś kompromisem)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group