galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Miejsca gdzie można zagrać w Inwazję - Włocławek i okolice

kopocz - Czw 15 Gru, 2011
Temat postu: Włocławek i okolice
Szukam miejsca we Włocławku i w jego okolicach do pogrania. Z góry dziękuje za pomoc.
piotrest - Czw 15 Gru, 2011

Cześć. We Włocławku odbywają się spotkania 2 razy w miesiącu w soboty we Włocławskim Centrum Kultury, przy ul. Toruńskiej 87 pod egidą klubu Feniks od 9.00 do 14.00 (a czasami dłużej). Najbliższe jest 17 grudnia, czyli w tę sobotę. Chyba masz farta. :mrgreen:
kopocz - Pią 16 Gru, 2011

Dzięki za pomoc najprawdopodobniej zjawie się tam jutro. :mrgreen: :mrgreen:
kopocz - Czw 22 Gru, 2011

jeśli ktoś zna datę następnego spotkania w WCK włocławek prosze o informacje
piotrest - Pią 23 Gru, 2011

kopocz napisał/a:
jeśli ktoś zna datę następnego spotkania w WCK włocławek prosze o informacje


cześć. będzie turniej w battla (9-18) 7 stycznia w wck i dla nas też znajdzie się miejsce :wink:

kopocz - Pią 23 Gru, 2011

dzięki za informacje najprawdopodobniej się zjawie
:cool:

kopocz - Pią 23 Gru, 2011

zakładam że żadnego wcześniejszego spotkania nie będzie
kopocz - Pią 23 Gru, 2011

jeszcze jedno pytanie: Czy turniej będzie rozgrywany w WCK przy ulicy toruńskiej.
piotrest - Pią 23 Gru, 2011

kopocz napisał/a:
jeszcze jedno pytanie: Czy turniej będzie rozgrywany w WCK przy ulicy toruńskiej.


tak

okon - Sro 15 Lut, 2012

Hej zaczynam grać w Warhammera niestety w brakuje mi osób z którymi mógł bym pograć . Możecie podać mi datę najbliższego spotkania w WCK
piotrest - Sro 15 Lut, 2012

25 luty od 9.00, proszę :mrgreen:
okon - Czw 16 Lut, 2012

Niestety 25 idę tyrać jak prawie w każdą sobotę , do której godziny odbywają się te spotkania . Czy poza WCK są jeszcze jakieś spotkania np w jakiś barach itd na małą partię :lol: ??
okon - Czw 16 Lut, 2012

Czy spotykacie się tylko w soboty ???? Gdyby ktoś z włocławka lub okolic chciał by zagrać to pisać
piotrest - Pią 17 Lut, 2012

okon napisał/a:
Czy spotykacie się tylko w soboty ???? Gdyby ktoś z włocławka lub okolic chciał by zagrać to pisać

Generalnie spotykamy się 2 razy w miesiącu w WCKu jako Klub Miłośników Gier Strategicznych Fenikx, 9.00-14.00. Ostatnio jest możliwość pogrania praktycznie codziennie w księgarni "Wszystko dla ucznia" (10-18, na Zazamczu na wprost Satfilmu) będąc członkiem naszego klubu - choć myślę, że gdybyś miał chęć przychodzić w soboty do WCKu to spokojnie byś został wciągnięty na listę klubową :mrgreen: A tymczasem mógłbyś w księgarni powiedzieć, że jesteś z Fenixa :cool:

okon - Pią 17 Lut, 2012

Tylko ja jestem początkującym graczem nie mam tysiąca kart i nie mam doświadczenia.
Czy ktoś będzie miał na mnie cierpliwość :mrgreen: . Pewnie trzeba mieć spore umiejętności żeby stać się członkiem waszego klubu???

piotrest - Pią 17 Lut, 2012

Nie no bez przesady, u nas miszczów nie ma :mrgreen: W lubie przeważają batlowcy warhammerowi a inwazja dopiero się rozkręca. Jest nas w soboty kilku, kilkunastu którzy zaczynają grać. Spokojnie - każdy kiedyś zaczynał, będziemy sobie pomagać, w końcu chodzi o zabawę a nie napinkę :lol: A do klubu może wstąpić każdy kto ma chęć pograć czy to w batla, planszówki czy karcianki. Jakbyś chciał to dałbym ci namiary na PM na kolegę z klubu który by ci pomógł się zapisać.
okon - Pią 17 Lut, 2012

Ok był bym wdzięczny . Największy przypał mam z czasem w weekendy szkoła a w tygodniu praca pracuje od 10 - 18 w soboty do 14 . Wiec mógł bym grać czasem w soboty wchodziły by w grę również spontaniczne terminy.Ale bardzo spodobała mi się inwazja ogólnie lubię karcianki i gry bitewne niestety mało o nich wiem bo nie mam z kim w nie pograć (poza bratem :neutral: ) .Chciał bym zainwestować w jedną gę i poświęcić jej sporo czasu i pieniędzy :lol: myślałem tez właśnie o warhammerze bitewnym ale podobno jest trudny i nie znam nikogo kto gra (mieszkam w miejscu gdzie jedynym hobby jest przyjmowanie procentów)wiec na początek inwazja. Mam jeszcze jedno pytanie jak wygląda popularność inwazji rośnie czy raczej jest coraz gorzej ??
okon - Pon 27 Lut, 2012

jeśli ktoś ma ochotę pograć w inwazję we włocławku lub okolicy dajcie znać na pw

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group