galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Władca Pierścieni LCG - dyskusja ogólna - FFG LotR Quest Log - szukam przyjaciół :)

Hugo - Sob 06 Sie, 2011
Temat postu: FFG LotR Quest Log - szukam przyjaciół :)
Hej,
pewnie część Was korzysta z tej całkiem fajnej aplikacji. Jeśli nie to zachęcam: FFG LotR Quest Log
Mam propozycję, żeby podawać tu swoje nicki z forum FFG, łatwo będzie się wtedy odnaleźć i dodać do "przyjaciół". Zapraszam wszystkich do zabawy :)

mój nick: Hugo

pzdr
H.

odmu - Sob 06 Sie, 2011

Też lubię zabaweczke. Nick:odmu
kacek - Pon 10 Paź, 2011

Witam,
Też chętnie się przyłączę: nick: kacek
Mam tylko pytanie, dlaczego w ogólnym zestawieniu moich questów nie widać porażek? Wprowadziłem dzisiaj porażkę, jako 3 quest w logu i w statystykach podaje tylko successfully completed quests. Zależałoby mi na tym, żeby zobaczyć stosunek porażek do zwycięstw.
Poza tym przy wprowadzaniu rozgrywek 2-osobowych mogę podać tylko talię jednego gracza, a równie ważne jest jaką talią grał towarzysz. Można to jakoś zaznaczyć? W sumie wtedy to mało mówiące są te dane, bo potem przeglądając log nie wiemy, jak wyglądała druga połowa zwycięskiej drużyny.
Byłbym wdzięczny za wyjaśnienia, bo przez ten log jeszcze bardziej chce mi się grać (co już wydawało mi się mało prawdopodobne).

FilipsO - Pią 10 Lut, 2012

Dołączę się od kolejnej partii będę wpisywał. Mój nick: FilipsO.
Niniut - Pią 10 Lut, 2012

Mój : Niniut
100ch - Wto 14 Lut, 2012

mój nick: 100ch

Pozdrawiam

Rafal - Pią 23 Mar, 2012

mój nick to Rafaelo
schen - Pon 14 Maj, 2012

Witam wszystkich, od jakiegoś czasu również korzystam z dziennika wypraw, mój nick to schen.
Radziol88 - Wto 15 Maj, 2012

kacek napisał/a:
Witam,
Też chętnie się przyłączę: nick: kacek
...
Poza tym przy wprowadzaniu rozgrywek 2-osobowych mogę podać tylko talię jednego gracza, a równie ważne jest jaką talią grał towarzysz. Można to jakoś zaznaczyć? W sumie wtedy to mało mówiące są te dane, bo potem przeglądając log nie wiemy, jak wyglądała druga połowa zwycięskiej drużyny.

Założenie loga jest takie, że druga osoba też sobie loguje, a ty masz tylko wskazać czym ty sam grałeś.

Mój nick: Radziol
I używam starej punktacji.

balint - Wto 12 Cze, 2012

Mój nick: Balint

I używam starej punktacji. O nowej nawet nie czytałem :p

balint - Wto 12 Cze, 2012

Na marginesie: podajecie gry przegrane? Ja ostatnio gram solo i jak przejdę scenariusz za 10 razem, to naprawdę nie mam ochoty wpisywać dziewięciu porażek...
schen - Wto 12 Cze, 2012

Ja od kiedy zacząłem zapisywać to notuję wszystkie i przegrane i wygrane potyczki. Mam nadzieję, że kiedyś ten dziennik jeszcze zostanie odpowiednio rozwinięty i będzie można mieć wgląd w statystki dotyczące również nieudanych wypraw :P
JollyRoger1916 - Pon 18 Cze, 2012

Dopisałem się: JollyRoger1916. Nie wiem, tylko, czy zacznę korzystać na razie nie zliczam nawet p-któw, albo udaje mi się przejść scenariusz, albo nie. Podyktowane jest to trochę tym, że staram się robić klimatyczne decki, do tej pory ani razu nie grałem Eowiną, ani mono duchem, a wiadomo, że bez tego ciężko jest śrubować wyniki.
balint - Pon 18 Cze, 2012

Ja też singlowo gram bez Eowyny. I też robię fun decki (choć takie, aby mogły wygrać scenariusze). Tak więc nie ma czego się krępować :)
JollyRoger1916 - Pon 18 Cze, 2012

Pewnie jak ogarnę trochę gre, to zacznę wpisywać wyniki, teraz jeszcze nie ma to sensu zbytnio, bo jeszcze zdarza mi/nam się zapomnieć o szczegółach, a to jakiegoś wroga zostawimy niechcący w SP, bo go pominiemy w testach, a to zapomnimy zagrożenia podnieść, jak rozgrywki będą płynne, to pewnie będę się bawił w zlicznie p-któw.
barteks - Wto 12 Lut, 2013

Witam.
Podaję mój nick:
barteks

barteks - Wto 12 Lut, 2013

kacek napisał/a:
Witam,
Też chętnie się przyłączę: nick: kacek
Mam tylko pytanie, dlaczego w ogólnym zestawieniu moich questów nie widać porażek? Wprowadziłem dzisiaj porażkę, jako 3 quest w logu i w statystykach podaje tylko successfully completed quests. Zależałoby mi na tym, żeby zobaczyć stosunek porażek do zwycięstw.
Poza tym przy wprowadzaniu rozgrywek 2-osobowych mogę podać tylko talię jednego gracza, a równie ważne jest jaką talią grał towarzysz. Można to jakoś zaznaczyć? W sumie wtedy to mało mówiące są te dane, bo potem przeglądając log nie wiemy, jak wyglądała druga połowa zwycięskiej drużyny.
Byłbym wdzięczny za wyjaśnienia, bo przez ten log jeszcze bardziej chce mi się grać (co już wydawało mi się mało prawdopodobne).


...wpisuję w notatkach ( na końcu tabeli do wprowadzania danych). Potem przy przeglądaniu rozwija się jak najedzie się na pierścień. Ten obok bohaterów.

...ta strona FFG już wolniej to chyba nie może działać.
Zaczyna mnie irytować.

Neron - Pon 11 Maj, 2015

Nie wiem czy dalej ktoś notuje swoje wyprawy do quest loga ale jeśli tak to może mnie dodać mój nick to Lokesh.
balint - Czw 14 Maj, 2015

Neron napisał/a:
Nie wiem czy dalej ktoś notuje swoje wyprawy do quest loga ale jeśli tak to może mnie dodać mój nick to Lokesh.


dodaj balint+

maclis - Sob 16 Maj, 2015

dodaj maclis

PS: Gdzie się tych znajomych dodawało?

Rotevil - Nie 17 Maj, 2015

Mi nie działa ten link z pierwszej strony, gdzie mogę znaleźć tą stronę?
maclis - Nie 17 Maj, 2015

https://community.fantasyflightgames.com/index.php?app=core&referer=http%3A//tools.fantasyflightgames.com/lotrquestlog/&section=login&module=global&next=http%3A//tools.fantasyflightgames.com/lotrquestlog/#/home

Jak się zalogujesz, to powinno ci odpalić.

Fred - Pią 10 Lip, 2015

Dodajcie

Fredsdb

Zawojak - Pią 10 Lip, 2015

nick: Zawojak
Mam pytanie odnośnie tego gdzie w ogóle notuje się swoje rozgrywki i jak sprawdza się wyniki innych użytkowników.

Fred - Sob 11 Lip, 2015

https://www.fantasyflight...-the-card-game/

i tam na psku masz "Quest Log"

Piklas - Wto 11 Sie, 2015

Piklas
Merlin - Wto 25 Sie, 2015

To ciągle początki ale mój nicktam to: MerlinIgralion
sonofthewild - Pon 29 Sty, 2018

Moj nick: sonofthewild
sonofthewild - Pon 29 Sty, 2018

uuu, to teraz trzeba mieć konto na asmodee aby wejść do QuestLoga..?
/w wolnej chwili się zarejestruję i sprawdzę czy QL nadal istnieje :roll:

//edit: quest log działa ufff, to co sie zmieniło to należy miec i byc zalogowanym na koncie asmodee gdy klikamy link do QLa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group