galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Warhammer-Inwazja.pl - Warhammer-Inwazja - propozycje dotyczące strony

Stach - Czw 14 Kwi, 2011
Temat postu: Warhammer-Inwazja - propozycje dotyczące strony
Witam

Wydaje mi się że takiego tematu jeszcze nie ma, a może się przydać ;)


IMO fajnie by było jakby można było oglądać ranking graczy tylko z jednego miasta, tzn żeby był jakiś filtr który by to umożliwiał coś jak "lokalny ranking"

a po drugie jak się "wchodzi" na jakiegoś gracza żeby było pokazane ile ma gier rozegranych, ile wygranych/remisów/przegranych, coś takiego


to akurat tak na szybko, niby nic ważnego, ale myślę że fajnie jakby były takie małe ulepszenia

przemo - Nie 17 Kwi, 2011

to może tak spis kart według dodatków, i nazwy PL i ENG odpowiedniki : D To znaczy w kontekście tego, że często pojawiają się jakieś posty z problemami odnośnie nazw i edycji.
Stach - Pon 18 Kwi, 2011

przemo napisał/a:
to może tak spis kart według dodatków, i nazwy PL i ENG odpowiedniki : D To znaczy w kontekście tego, że często pojawiają się jakieś posty z problemami odnośnie nazw i edycji.


ooo spis kart z nazwami polskimi i angielskimi był by bardzo mile widziany ;)

Stach - Pon 09 Maj, 2011

o widzę ze wprowadziliście kilka ulepszeń na stronce, super !!
awojdi - Czw 29 Wrz, 2011

Czy mi się zdaje, czy coś jest nie halo na stornie warhammer-inwazja.pl?
DaRKeR - Czw 29 Wrz, 2011

trwają zmiany :)
Harpia - Nie 16 Paź, 2011

Co jest z tą stroną i co się dzieje z wynikami???
Michal - Pon 17 Paź, 2011

Poprawiany był skrypt na stronie i jesteśmy w trakcie usuwania ewentualnych błędów. Jeśli macie jakieś uwagi lub widzicie błędy, piszcie o tym na adres michal@galakta.pl
malat - Wto 18 Paź, 2011

ja także zapytam - co się dzieje z wynikami graczy z Warszawy - bo od wielu dni w tym temacie nic się nie ruszyło.
Michal - Wto 18 Paź, 2011

Z wynikami był problem i musimy je wprowadzić ponownie. Dzwoniłem w zeszłym tygodniu do organizatora turnieju, aby je nam podesłał (w formacie plików źródłowych z DCI reportera, ponieważ tak było szybciej dla niego), jednak w dalszym ciągu nic nie otrzymaliśmy.
Carnage - Sro 19 Paź, 2011

Już poprzednio Aldorf podsyłał wyniki po raz drugi , czyżby błąd wystąpił po raz kolejny i Aldtorf musiał wysyłać wyniki po raz trzeci?
Michal - Sro 19 Paź, 2011

Niestety tak. Tym razem prosiliśmy o podesłanie jedynie plików reportera, abyśmy sami mogli je wprowadzić.
malat - Nie 23 Paź, 2011

ja wiem, że się powtarzam ale wyniki wciąż nie są wpisane z turniejów warszawskich.
Michal - Pon 24 Paź, 2011

Wyniki otrzymaliśmy i zostały przekazane administratorowi. Dziękujemy za czujność ;)
malat - Pon 24 Paź, 2011

czyli można się spodziewać, że np. do jutra, wszystko się wyprostuje? czy może jest to jakiś bliżej nieokreślony, okryty mgiełką tajemnicy, termin?
Michal - Pon 24 Paź, 2011

prędzej do końca tygodnia niż jutro
Harpia - Pią 28 Paź, 2011

Witam. Wyniki warszawy zaczęły się już pojawiać. To teraz druga sprawa: czy zostaną wprowadzone chronologicznie? Bo na razie to jest wprowadzone tak trochę na "odwal się", a już przy 4-5 turniejach to wyniki zaczynają się wypaczać :(
Michal - Pią 28 Paź, 2011

nic nie jest robione na odczepnego - po wprowadzeniu wyników włączana jest funkcja chronologicznego przeliczenia wyników.
Carnage - Sro 02 Lis, 2011

Dlaczego nie ma wprowadzonych wyników z turnieju w Altdorfie z 17 października ?
Michal - Sro 02 Lis, 2011

Turniej utracił status sankcjonowanego i został usunięty z bazy, ponieważ w regulaminowym terminie nie zostały wprowadzone żadne wyniki.
Carnage - Sro 02 Lis, 2011

Altdorf twierdzi że wysłał wyniki w regulaminowym czasie
Michal - Czw 03 Lis, 2011

Gdyby wyniki zostały wprowadzone w regulaminowym czasie, byłyby normalnie widoczne na stronie i uwzględnione w rankingu.

Po tym jak upłynął termin zgłaszania, wyłączyłem turniej, aby był niewidoczny na stronie, ale czekałem kilka kolejnych dni/ Jednak nikt z organizatorów nie skontaktował się z nami w tej sprawie.

Od razu powiem, aby uniknąć pomówień, skończyliśmy prace nad aktualizacją systemu i nie ma już problemu z ginącymi wynikami czy innymi danymi - wszystko działa poprawnie.

makabrysio - Czw 03 Lis, 2011

nie wiem jak u innych, ale np. u mnie turniej Jesień w Altdorfie VI (10-10-2011) jest w rankingu wprowadzony tak jakbym grał dodatkową 6-tą rundę (powtórzony wynik z 5-tej z boskimche :wink: ogólnie chyba jorgnąłem się o co chodzi z tym mykiem, ale jakoś te 10 pkt. zaginęło w akcji moim zdaniem) - no i jeszcze pytanko co do archiwalnych rozgrywek z ubiegłego sezonu, bo w "lekko" okrojonej formie występują...
Carnage - Czw 03 Lis, 2011

No ja nie wiem ale po ostatnich 2 zaginięciach wyników w bazie Galakty bardziej wierzę Aldtorfowi że jednak wysłał...zapewne znowu zaginęły jak zwykle...
Michal - Pią 04 Lis, 2011

Makabrysio - wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę przesyłać na adres: michal@galakta.pl

Carnage - tak jak mówiłem, z naszej strony wszystko zostało już naprawione i nikt nie miał problemów ze zgłaszaniem wyników.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group