galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Miejsca gdzie można zagrać w Inwazję - Kraków

Chaber - Sob 07 Sie, 2010
Temat postu: Kraków
Witam,
gracze niehardcorowi którzy chętnie by się spotkali w knajpce przy piwku lub innym drinku bezalkoholowym, na sympatyczną bezstresowa rozgrywkę niech dają znać tutaj, może się jakoś zmówimy.

Piter
PS
UWAGA: zaproszenie skierowane tylko do sympatycznych ludzi :) :)

PPS
Żeby doprecyzować, 'niehardcorowi gracze' to tacy co nie irytują się jak ktoś gra orkami w obronie.

Xeel - Sob 07 Sie, 2010

Hej, ja bym się na to pisał, choć zaznaczę od razu że w WI jestem jak na razie zielony, no ale trzeba kiedyś zacząć;)
MagisterMilitum - Wto 10 Sie, 2010

dajcie znac tylko kiedy :D
Ale mam tez nadzieje na poważne granie turniejowe czy to w bardzie czy w zgrami -

Xeel - Wto 10 Sie, 2010

Jeśli chodzi o ten tydzień, to mógłbym grać w zasadzie od jutra do piątku włącznie, jeśli ktoś miałby czas na partyjkę kolo 12-15, to można by się jakoś ustawić.
MagisterMilitum - Wto 10 Sie, 2010

:shock: miedzy 12 a 15 wiekszosc ludzi (a ja na pewno) siedzi w robocie - ja proponuje godziny 19-22 w jakimś fajnym miejscu
Xeel - Sro 11 Sie, 2010

MagisterMilitum napisał/a:
:shock: miedzy 12 a 15 wiekszosc ludzi (a ja na pewno) siedzi w robocie - ja proponuje godziny 19-22 w jakimś fajnym miejscu


Dlatego napisałem że jeśli chodzi o końcówkę tego tygodnia to odpowiadałyby mi takie godziny, normalnie to tak lekko nie mam ;) 19 też by była ok, zostawałoby znaleźć miejsce, Bard i zgrami.pl na Garbarskiej mają chyba akurat do 19 otwarte, więc to by odpadało (chyba żeby się ustawić jakoś wcześniej, jeśli by się akurat dało).

MagisterMilitum - Sro 11 Sie, 2010

sklepy raczej na pewno odpadają - proponował bym jakąś miła kanjpke ale nie imprezownie. Ostatnio odkryłem kazamaty.com.pl - juz na samej www można wyczytać ze przychylni sa rożnym zlota/graniu/spotkaniom - warto rozważyć, dojazd ok z praktycznie kazdej czesci krakowa (no ok dojazd + dojscie :P ) - nie namawiam - zeby nie było ze kryptoreklama, ot po prostu przypomniałem sobie
Xeel - Sro 11 Sie, 2010

MagisterMilitum napisał/a:
kazamaty.com.pl - juz na samej www można wyczytać ze przychylni sa rożnym zlota/graniu/spotkaniom - warto rozważyć


Wygląda nieźle ;) Dziś i jutro z powodów, ogólnie rzecz biorąc, technicznych nie dałbym rady pojawić się tam w okolicach 19, ale pomysł jest ok. Ze swojej strony ponawiam propozycję spotkania we wcześniejszych godzinach, gdyby ktoś miał akurat wolną chwilę i chciał zagrać.

Chaber - Sro 11 Sie, 2010

Ja najchętniej zaraz po robocie od 17 wzwyż, nie chce mi się jechać do domu i zaraz wracać. Co do knajpy jeszcze jest np Śródziemie z co środową imprezą, http://www.srodziemie.pl/impreza1.html, oczywiście nie musi być środa i nie musi być Śródziemie :)

Pozdrawiam
Piter

MagisterMilitum - Sro 11 Sie, 2010

:shock: ooo nie wiedziałem, ze śródziemie to reaktywowało, fajnie , mnie obojetne, ale jak jest tam duzo osób to...hmmm spedu nie lubie :D ale co tam
Xeel - Sro 11 Sie, 2010

Też dobry pomysł ;) Jeśli ktoś chciałby ustawić się na partyjkę albo dwie w piątek, np. koło 17 (i najlepiej gdzieś w okolicach rynku), to proszę o znak.

Oczywiście to tylko propozycja daty, piszcie kiedy mielibyście wolną chwilę żeby zagrać, jakoś się ustawimy ;)

Merenerook - Czw 19 Sie, 2010
Temat postu: Kraków
Witam serdecznie jakże nieliczną scenę WHI Kraków. Tak sobie pomyślałem dziś przy herbacie iż przydało by się założyć stronę WHI Kraków na facebooku. "Warhammer Invasion Krakow" Zapraszam serdecznie.
Xeel - Sob 21 Sie, 2010

No to jak, ktoś chciałby zagrać w przyszłym tygodniu?
Merenerook - Nie 22 Sie, 2010

Ja jestem za:) W środku tygodnia czy weekend? Przydało by się zebrać 4 osoby żeby każdy grał.
Xeel - Nie 22 Sie, 2010

Jeśli chodzi o mnie, najbardziej odpowiadałby mi środek tygodnia w górę, ale wszystko jest do dogrania. Pozostaje też kwestia godzin, bo z miejscem do grania raczej nie będzie większego problemu.
Merenerook - Nie 22 Sie, 2010

W takim razie wtorek? środa? godzina 17, 18? Bard? Czy inne miejsce? Wiem że w galerii kazimierz grają w magica.
Xeel - Nie 22 Sie, 2010

Środa byłaby ok, z wtorkiem (jeśli chodzi o ten tydzień) może być różnie.

Co do godziny, 16-17 byłaby moim zdaniem w sam raz, ale to zależy jak będzie ogólnie ludziom pasowało.

O tej porze na pewno dałoby się zagrać w Bardzie albo w zgrami.pl na Garbarskiej, mają otwarte do 19 i raczej nie będzie problemu z miejscem.

Merenerook - Pon 23 Sie, 2010

Ok więc sprawa ma się tak:
Rozmawiałem ze Stachem wpadnie w środę koło 18:00, ja proponuję spotkać się już o godzinie 16 czy 17 w Galerii Kazimierz z tego względu że można tam siedzieć do 22 spokojnie. Spotkajmy się przy Smoku czy okolicy możemy siedzieć przy stolikach smoka lub w sekcji restauracyjnej. Jeżeli ktoś chce się nauczyć grać wezmę wszystkie karty i złoży się jakiegoś decka.

Merenerook - Wto 24 Sie, 2010

Ważna informacja.

Największym problemem krakowskiej sceny WHI jest brak chęci. Wszyscy narzekają na brak turniejów, ciężko się umówić na luźne partie. Widać to nie tylko na forum Galakty ale i na WHInvasion.pl

Moi Drodzy! Otrząśnijcie się! Pokażcie się!

Rozmawiałem z Bardem, rozmawiałem z Dragonusem wszystko się da zorganizować! Z naszej strony trzeba tylko zainteresowania i liczby chociaż tych kilku chętnych osób. Jeżeli podoba się wam gra zainteresujcie znajomych niech wpadną popatrzą ocenią.

Pokazujcie się na forum Galakty i innych forach, pokażcie że jesteście i chętnie zagracie.

Co jakiś czas widzę posty w innych działach ludzie z Krakowa ale jeszcze nie widziałem by pisali cokolwiek o graniu. Jeżeli macie swoje środowisko, swoich graczy nie zamykajcie się!

Na facebooku jest już strona poświęcona graczom Warhammer Invasion Krakow.

Daleko szukać nie trzeba wystarczy google.

Pozdrawiam wszystkich fanów WHI oraz WFB i czekam na odzew:)

Yabo - Wto 24 Sie, 2010

Witam.

Ja i moja Pani chętnie pogramy, ale ze względów osobistych jesteśmy dość mocno ograniczeni czasowo. Interesuje nas raczej "casual" ;) Czasy powergamingu mam za sobą ;) Można pograć w Bardzie jeśli nie mają nic przeciwko, można na Strychu w odpowiednie dni. Umawiać się możemy mniej więcej tydzień-dwa na przód, ale i to bez gwarancji. Takie życie :)

Pozdrawiam

Merenerook - Sro 25 Sie, 2010

Na razie tylko casual, będzie podany termin kto będzie chciał to przyjdzie. Aby móc organizować turnieje trzeba złapać kontakt z kilkunastoma osobami i wtedy będzie można dogadać się ze sponsorem, ustalić termin i grać! Jaka na razie ciężko zebrać grupę zainteresowanych.

Bard jest jak najbardziej otwarty na propozycje to my musimy się zebrać zapewnić tłumek, wtedy turniej trafi do kalendarza imprez i może kilka dodatkowych osób wpadnie zobaczyć/zagrać:)

Yabo - Sro 25 Sie, 2010

Mamy ewentualnie jakieś ograniczenia względem wersji językowej?
Xeel - Sro 25 Sie, 2010

Tak na moje oko, to granie z różnymi wersjami językowymi to nie problem, ewentualne wątpliwości wyjaśni się w razie czego przed grą.
Merenerook - Sro 25 Sie, 2010

Pomysł wprowadzania restrykcji językowych to tylko i wyłącznie wymysł galakty, jest on sztuczny. Normalnie nie ma znaczenia jaką wersją językową grasz bo każda karta jest identyczna. Jedyna różnica to taka że są w języku który łatwiej zrozumieć osobie mieszkającej w danym kraju(Polska i polski, Niemcy, niemiecki etc).
Chaber - Czw 26 Sie, 2010

Merenerook napisał/a:
Pomysł wprowadzania restrykcji językowych to tylko i wyłącznie wymysł galakty, jest on sztuczny. Normalnie nie ma znaczenia jaką wersją językową grasz bo każda karta jest identyczna. Jedyna różnica to taka że są w języku który łatwiej zrozumieć osobie mieszkającej w danym kraju(Polska i polski, Niemcy, niemiecki etc).


A czy później wydane karty nie mają już uwzględnionego FAQ i doprecyzowania które dotyczy niektórych kart? Pytam tak z ciekawości, czy może ktoś to zweryfikować. Tekst na niektóych kartach mógłyby się różnić.

Pozdrawiam
Piter

Stach - Czw 26 Sie, 2010

Chaber napisał/a:


A czy później wydane karty nie mają już uwzględnionego FAQ i doprecyzowania które dotyczy niektórych kart? Pytam tak z ciekawości, czy może ktoś to zweryfikować. Tekst na niektóych kartach mógłyby się różnić.

Pozdrawiam
Piter


Ja nie do końca rozumiem ? zawsze było tak w różnych grach (i karcianych i figurkowych) że jak jest jakiś dylemat co do zasad spowodowany językiem, to racje ma wersja oryginalna.

FAQ też jakby tworzy FFG, bo oni są twórcą gry i wymyślają zasady, Galakta może to wszystko przetłumaczyć, ale nie może zmienić zasad.

Merenerook - Czw 26 Sie, 2010

FFG nie pozwoli na to aby jakiś kraj miał uaktualniony opis kart z faq bo premiera językowa była rok później. Koszty druku są zbyt duże mimo wszystko aby wymienić karty graczom. Łatwiej jest poprostu zrobić faq do którego dostosują się gracze:)
D.W. - Czw 26 Sie, 2010

Cytat:
FFG nie pozwoli na to aby jakiś kraj miał uaktualniony opis kart z faq bo premiera językowa była rok później. Koszty druku są zbyt duże mimo wszystko aby wymienić karty graczom. Łatwiej jest poprostu zrobić faq do którego dostosują się gracze:)


Polska wersja zawiera już poprawione karty zarówno te, które były już podane w erracie jak i te z Faq. Może nie wszystkie ale większość na pewno. To wszystko zależało od momentu w którym był druk. Jak było wiadomo co jest błędem to na kartach były dokonywane zmiany.
Trudno, żeby polska wersja zawierała takie błędy, które można uniknąć.

Polski faq będzie zawierał tylko wykaz błędów czy też wyjaśnień, które sa potrzebne dla polskiej wersji.

Wszystkie wersje mają jedne zasady, niezależnie od tego czy w jednej wersji jest tekst inny a w drugiej inny. Od wyjasnienia tego typu spraw jest Errata/FAQ dla danej wersji językowej.

Xeel - Sro 01 Wrz, 2010

Cytat:
Polska wersja zawiera już poprawione karty zarówno te, które były już podane w erracie jak i te z Faq. Może nie wszystkie ale większość na pewno.


To fajnie :wink:

No i ponawiam apel o zgłaszanie się chętnych na grę (rzecz jasna w bardzo sympatycznej atmosferze, a jakże :wink: ). Piszcie kiedy mielibyście chwilę na partyjkę albo dwie, jakoś się ustawimy. pzdr

Merenerook - Czw 02 Wrz, 2010

Xeel napisał/a:

No i ponawiam apel o zgłaszanie się chętnych na grę (rzecz jasna w bardzo sympatycznej atmosferze, a jakże :wink: ). Piszcie kiedy mielibyście chwilę na partyjkę albo dwie, jakoś się ustawimy. pzdr

Podpisuje się pod tym, jak również pragnę przypomnieć że pod tym linkiem znajduje się największe niezależne polskie forum Warhammera Invasion! Wiele osób z Krakowa i nie tylko jest tam już zarejestrowanych tak więc łatwiej będzie się nam komunikować.

Merenerook - Sob 04 Wrz, 2010

Spontanicznie wyszło znów:) Propozycja na jutro(5 września) Galeria Kazimierz, gramy koło Smoka godzina 18:00. Serdecznie zapraszam!
Xeel - Wto 07 Wrz, 2010

Nie nastawiałem się szczerze mówiąc na granie w niedzielę i nawet nie sprawdzałem forum, więc się koniec końców nie wybrałem. Zbierałem siły po turnieju ;)

Ale piszcie którego dnia mielibyście czas na partyjkę albo dwie, jakoś się ustawimy (z mojej strony dodam, że jutro (8 września) raczej się nie pojawię, mam niestety zajęty dzień). Pozdro

Merenerook - Czw 09 Wrz, 2010

O godzinie 18:00 (09 września) gramy w Galerii Kazimierz. Kolejny spontaniczny wypad.
Do 9:00 pewnie pogramy może dłużej. Zapraszam:>

Xeel - Czw 23 Wrz, 2010

Czy ktoś chciałby zagrać w sobotę (25 września), tak koło 12? Proponowałbym w Bardzie, ale to kwestia do dogrania ;)
Xeel - Wto 28 Wrz, 2010

Piszę post pod postem, no ale tak wyszło ;) Strasznie się w tym temacie zrobiło ostatnio cicho, dajcie ludzie znak kiedy (tak orientacyjnie) mielibyście czas spotkać się i zagrać dwie albo trzy partie w WHI, karty zaczną zaraz rdzewieć ;)
esiecia - Czw 07 Paź, 2010

witam,
jakies spotkania ktos planuje na pazdziernik?
najblizej i najlepiej by mi pasował bard na batorego
pozdr.
Damian

Xeel - Czw 07 Paź, 2010

Hej, daj znak w jakie dni i koło której godziny miałbyś czas na granie, zawsze się jakoś uda ustawić na parę partyjek ;)

Co do mnie, w tym tygodniu już się raczej nie wyrobię, za to w przyszłym jak najbardziej. Nie wiem jeszcze w jaki konkretny dzień, ale dam znak. Pzdr

esiecia - Pią 08 Paź, 2010

jeszcze tylko musze skoczyc do domu po decki :P
Boreas - Pon 11 Paź, 2010

hej, kiedy coś można pograć? czwartek, środa w tym tygodniu?

gdzie, kto, jak :) ?

gracie coś regularnie?

Xeel - Pon 11 Paź, 2010

Regularne (lub w miarę regularne) granie jest chyba jeszcze w fazie projektowania, ale z czasem powinno coś z tego wyjść ;)

Co do tego tygodnia, chętnie zagrałbym w środę lub czwartek, lub też w oba te dni (jeśli nic po drodze mi nie wyskoczy, ale nie powinno ;)

Proponowałbym więc wstępnie tą środę, najlepiej koło 12. Można by grać np. w Bardzie. pzdr

Boreas - Pon 11 Paź, 2010

Mam wykład do 14 na który bym chciał przyjśc, tzn przynajmiej raz zobaczyć jak wygląda :) Na 14:30 bym mógł być.
Xeel - Wto 12 Paź, 2010

Spoko, z tym, że będę miał jutro czas max. do 15.30, więc tak na oko na jakieś dwie partie, ale jeśli ci to nie przeszkadza to można się o tej 14.30 spotkać w bardzie. pzdr
Boreas - Wto 12 Paź, 2010

To dwa razy zagramy, chyba że masz rusha to więcej :) bard to ten przy bocznej karmelickiej? Bo jest chyba tylko jeden w krk, tak?
Xeel - Wto 12 Paź, 2010

Dokładnie, mamy tylko jednego barda w Krakowie, na Batorego ;) W takim razie do jutra o 14.30. pzdr
uiek - Sro 13 Paź, 2010

Panowie - Bardy w Krakowie są dwa...
Boreas - Sro 13 Paź, 2010

chyba bardowie ;p
Xeel - Sro 13 Paź, 2010

Pokornie przyznaję się do błędu :wink: O tym w M1 zapomniałem na śmierć, odwiedzam głównie Barda na Batorego, z racji odległości. pzdr
Stach - Sro 13 Paź, 2010

Hej,

jakby ktoś był zainteresowany, to jutro (czwartek) w Smoku (galeria Kazimierz) o godzinie 17:00, będziemy grać w inwazje, po za tym ustalimy kilka spraw dotyczących grania w Krakowie ;)

na razie gramy nie turniejowo, ale już za tydzień jak się zbierze kilka osób można rozegrać turniej.

pozdrawiam
Stach

esiecia - Sro 13 Paź, 2010

hej, sorry ze sie nie odzywalem ale dalej chetny jestem na granie :)
poki co to nast razem do domu bede jechal w przyszlym tygodniu, wiec wtedy dopiero bede mogl zabrac karty. Ale spoko, beda karty bede grac :) pozdr.

Xeel - Czw 14 Paź, 2010

Spoko, daj znać kiedy będziesz chciał zagrać, ustawimy się jakoś ;) pzdr
Majster666 - Czw 14 Paź, 2010

Bard na Batorego i hmmm ... Smok w Galeri Kazimierz jest
esiecia - Nie 17 Paź, 2010

są karty - tak że ja jestem ready :) termin jeszcze 3eba ustalić, ogólnie ten tydzień bez piątku i czwartku. A przyszły tydzień to raczej cały. Poniedziałki mam całe wolne :)
Xeel - Nie 17 Paź, 2010

Jeśli chodzi o mnie, to ten poniedziałek mam niestety zajęty, ale jeśli chciałbyś zagrać we wtorek (ew. środę) to można by się jakoś ustawić.

Pozostaje kwestia godziny, mi najbardziej pasowałoby w okolicach 12-13, potem może być mały problem z czasem. pzdr

MagicTraders - Pon 18 Paź, 2010

Witam!

Jak ktoś chciałby pograć w Inwazje zapraszamy do naszego sklepu na ul. Kochanowskiego 3/1, w tygodniu czynne od 12-19, w soboty od 10-16 ale ze względu na mnogość turniejów wszelkiej maści zazwyczaj zamykamy koło 21.00 (18 w sobotę). Miejsca pod dostatkiem, jeszcze w tym tygodniu będzie tyle krzeseł i stołów, że nawet w trakcie fnmów magicowych będzie można się pomieścić, jak tylko krakowscy gracze ustalą pomiędzy sobą formułę turniejową która by wam odpowiadała, bardzo chętnie dodamy WHI do listy stałych imprez w naszym sklepie.

Zapraszamy do odwiedzin.

Xeel - Nie 14 Lis, 2010

Czy w tym tygodniu (np. we wtorek albo w środę) ktoś chciałby się spotkać na jakieś 2 godzinki i pograć w inwazję? Jeśli tak to proszę o znak, najlepiej z wyprzedzeniem ;) pzdr
esiecia - Pon 15 Lis, 2010

środa po 13:00.
Xeel - Pon 15 Lis, 2010

Ja jestem za, w tą środę taka pora bardzo mi odpowiada
;)

szymuss - Pią 07 Sty, 2011

Byl ktos w tym sklepie ,ktory sie wyzej reklamowal? Da rade tam pograc? Gdzie obecnie sie spotykacie ,bo widze ,ze temat dlugo nie odswiezany... Ja od lutego po sesji chetny do grania.
Xeel - Pią 07 Sty, 2011

MT na Kochanowskiego to moim skromnym zdaniem bardzo dobre miejsce do grania, na pewno nie będzie tam problemu żeby rozłożyć się z kartami.

Na forum whinvasion.pl też jest cicho, nie wiem czy wyszło coś z (w miarę) regularnymi spotkaniami, ale jeśli będziesz miał już wolną chwilę to daj znak, zawsze znajdzie się ktoś chętny do grania. Pzdr

szymuss - Pią 07 Sty, 2011

Ok odezwe sie po 15 lutym. Kochanoweskiego to samo centrum wiec z dojazdem nie trudno. Po sesji napisze do Ciebie na pw czy na forum. To najwyzej sie tam ustawimy.
Xeel - Sob 08 Sty, 2011

Spoko, czekam więc na znak ;)
szymuss - Nie 09 Sty, 2011

Xeel. Nie dalo by sie zrobic Ligii Krakowskiej jak ma Wroclaw? Jezeli by sie to rozprzestrzenialo, to mozna by robic potem Wro na Krk lub inne miasta. Takie turnieje tez bylyby ciekawe. Mistrz Ligii Wroclawskiej na Mistrza Ligii Krakowskiej itp. Ja mialbym jescze z 1-2 osoby do grania. Wystarczy jeszcze 4-5 i w 6-7 osob mozna ruszyc z liga np od marca do czerwca. Moze dalbys oglsozenie w lokalnym sklepie tym na kochanowskiego. Jezeli sklep sam by dolozyl cos od Siebie moze ze rebelem pogadal byl oby super. Daj znac na pw czy tutaj .
Syndelis - Nie 09 Sty, 2011

Rebel już dokłada się do turniejów gdańskich. Liczcie tylko na krakowskie sklepy :P
Xeel - Pon 10 Sty, 2011

szymuss napisał/a:
Nie dalo by sie zrobic Ligii Krakowskiej jak ma Wroclaw? .


Pewnie się da, ale jakoś u nas w Krakowie nie idzie to za szybko, ligi nie było po premierze wersji oryginalnej (chyba nie było, od razu mówię że nie jestem tu specjalistą ;) , po ukazaniu się wersji pl coś zaczęło się ruszać, ale też powoli.

W sumie, ja nie siedzę za bardzo w graniu turniejowym, dotąd w większości przypadków ustawiałem się z kimś na konkretny dzień, np. na 2-3 gry, zależnie jakim czasem dysponowałem. Tak więc trudno mi powiedzieć jak wygląda sytuacją z krakowską sceną WHI, ale pamiętam, że nie było łatwo znaleźć jakiś dzień na stałe spotkania, który by odpowiadał np. 6-8 osobom, tak żeby można było zrobić jakiś miniturniej. Kiedyś pytaliśmy o możliwość zorganizowania turnieju w Bardzie, i problemu by nie było, ale muszą być ludzie do grania na tym turnieju ;) Sporo osób gra raczej rekreacyjnie (choćby ja), pewnie dlatego wszystko rozkręca się tak powoli.

szymuss - Pon 10 Sty, 2011

Rozumiem.Lecz od czego sa ogloszenia? Gumtree itp. Nawet jakby ktos chodzil z podstawka sama to chyba dla zabawy i poznac nowe osoby... Ja gram for fun. Nigdy nie gralem w turnieju ( dopiero bede grac we wro) , wiec wystarczy to nagloscnic. Ten sklep w G. Kazimierz napewno pomoglby nam. Dalbys rade tam wpasc w styczniu i spytac czy byli by chetni? Moze ten sklep by mogl organizowac turnieje. Ja wiem ,ze w G. Kazimierz sporo osob gra w W.Inwazje.
Xeel - Wto 11 Sty, 2011

Już w zeszłym roku parę osób pytało w Bardzie i w MT (i chyba jeszcze gdzieś) czy można by zrobić turniej i generalnie problemów by nie było - jedynym warunkiem byłoby zebranie odpowiedniej ilości osób. Nie wiem w sumie czy w Galerii Kazimierz ktoś o to pytał, ja w każdym razie grałem tam tylko raz, mam tam kawał drogi.

Pamiętam, że po pierwszym oficjalnym turnieju Galakty (w sumie to jedyny turniej na jakim kiedykolwiek byłem ;P ) pojawiały się przymiarki do kilku miniturniejów, ale jakoś się to nie rozkręciło, na jednym była poza mną tylko jedna osoba (ale przynajmniej fajnie się pograło ;) , na pozostałe podobno paru ludzi przyszło, ale od tego czasu jest cisza, a było to chyba jeszcze przed turniejem na Gralicji w listopadzie.

Przynajmniej na forum whinvasion.pl, gdzie pojawiały się zwykle ogłoszenia o planowanych spotkaniach nie ma nic nowego, ostatni był właśnie turniej na Gralicji (było na nim zdaje się 6 osób), więc nie wiem czy ogłaszanie w sklepach wiele da, najpierw zapewne pojawiałaby się posty na forach. Raczej sporo ludzi gra w Inwazję, ale chyba preferują bardzo kameralne grono ;)

szymuss - Sro 26 Sty, 2011

Xeel pora sie wybrac do tego sklepu co mowiles i zglosic jakis turniej 2 tygodnie przed. Np nie wiem na koniec lutego po sesji lub poczatek marca? Moglbys sie tym zajac? Bo mnie jeszcze nie bedziesz w krk z 2-3 tygodnie.
Xeel - Sob 29 Sty, 2011

Chyba nie ma sensu iść do sklepu żeby zgłaszać turniej, chyba że miałby być duży, wystarczy dać znać na forum i liczyć, że się uzbiera parę osób.

Poza tym, jak już pisałem, nie siedzę w temacie turniejów i tak średnio znam się na ich organizacji. W sumie dopiero rozwijam talię i gram raczej dla funu ;)

Czarny - Wto 15 Mar, 2011

Uwaga, ważny komunikat

Zaczynamy właśnie prowadzić naukę gry w Inwazję. Więc jeśli Twoja przygoda z tą karcianką właśnie się zaczyna, jeśli uważasz, że umiesz za mało żeby przyjść na turniej, jeśli myślisz, że brakuje Ci kart żeby grać, przyjdź do nas a wyprowadzimy Cię z błędu :D

Jeśli odpowiedziałeś chociaż na jedno z powyższych pytań twierdząco to powinieneś zajrzeć do Barda na ul. Batorego 20/17. Cykl "Galicyjskich Wieczorków z Inwazją" prowadzony będzie w każdą środę w godzinach 16.00-18.00. Nie musisz nawet nic ze sobą przynosić (jeśli nie masz tali, nie przejmuj się, wystarczy Twoja obecność).
W dodatku nic nie musisz płacić za pobierane nauki ;)

Wszystkie informacje można znaleźć pod tym linkiem

Zapraszamy serdecznie :D

Marek Mydel - Pią 15 Kwi, 2011

Witajcie.

Zapraszam na granie w Inwazję (i nie tylko) przy piwku we wtorki w pubie "Tfoja Stara" na ul. Grodzkiej 42 (pod arkadami). Od najbliższego wtorku rusza nieoficjalna liga piwniczna z twistem.

MagisterMilitum - Wto 17 Maj, 2011

witam
Pisze jako w imieniu nowego krakowskiego sklepu z grami bitewnymi.
Chcemy poszerzyć swoja ofertę o WH;I, co możemy Wam gracza zaoferować;
- doskonałą lokalizacje w CENTRUM Krakowa
- 20 wygodnych miejsc do grania
- lige sklepowa
- STAŁE TURNIEJE - 2 turnieje w miesiącu (wpisowe do ustalenia - sklep zawsze cos od siebie na nagrody dorzuci)
- zniżki na produkty WH;I i WFB w dniu turnieju
- jesteśmy czynni od 13 do....ostatniego klienta (tak czasami siedzimy nawet do 21-22)
- możliwość zorganizowana dużego turnieju (nawet do 50 osób) powiedzmy raz na kwartał w zaprzyjaźnionym z nami lokalu
Sklep czynny od pon do soboty - ale możemy pomyśleć i o niedzielnych turniejach...
O terminach i godzinach na razie nie rozmawiamy
Nie ukrywam , że chcieli byśmy stać sie głównym ośrodkiem skupiającym graczy w WH;I w Krakowie - a myślę że mamy na to duże szanse..
Jak to widzicie - czekam na opinie :)

GambitG - Pią 02 Wrz, 2011

Witajcie!

Mam przyjemność serdecznie zaprosić graczy z Krakowa na turniej Desant na Łódź, który odbędzie się w Łodzi 10 września. Ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jest również podsumowaniem pierwszej łódzkiej ligi abordażowej.

Pozdrawiam!

Yatmai - Sro 28 Gru, 2011

Czy w Krakowie są jakieś spotkania graczy? Chodzi o to, żeby przyjść, pograć sobie z ludźmi, powymieniać się kartami, etc.
W dawnych czasach gdy grałem jeszcze w MtG, zawsze w sobotę można było spotkać wielu graczy w Katowickim Bardzie. Kraków też ma taki punkt schadzek? :)

szymuss - Sob 24 Mar, 2012

Ruszamy juz z IV odslona ligii w Krk. Nie wszyscy zagladaja na forum whivasion wiec pisze tutaj.

Obecnie liga liczy od 8-16 nawet graczy na turniej. Czasami sa przyjezdni. Gramy w prawie kazdy czwartek ( chyba ,ze sa swieta itp) od godziny 17 do okolo 20.30( 4 rundy) . Dodatkowo jezeli byli by nowi chetni gracze mozemy grac tez we wtorki.


Sklep Magic Traders, Kraków ul. Kochanowskiego 3/1. Zapraszamy! JaK cos pisac do mnie na pw!

raskoks - Pią 20 Kwi, 2012

Witam,
przypominam o istnieniu ligi Krakowskiej Warhammera inwazji :)
jak pisał szymuss gramy w czwartki.
Lokalizacja prawdopodobnie się zmieni - tak więc jeśli ktoś ma ochotę sie pojawić to psiać z pytaniami :)

bittencourt - Sob 19 Maj, 2012

Gra ktoś w Krakowie rekreacyjnie? Bo jestem początkującym graczem i nie chciałbym kogoś zrazić swoją niekompetencję :)
Boreas - Nie 20 Maj, 2012

Zawsze możesz wpaść na ligę, nikt na ciebie zły nie będzie :twisted: Pewnie przegrasz wszystkie gry, ale nauczysz się porządnie zasad, pograsz sobie, zobaczysz inne karty niż masz, z nowych dodatków. Poza tym po każdej grze jest zazwyczaj czas aż inni dograją i można pooglądać. A więc zapraszam, gramy w czwartki o 17stej na Garbarskiej 5.

Poza tym o ile mi wiadomo, mamy odłożone jakieś karty dla nowych graczy, z draftów. Więc warto przyjść :wink:

kiebduj - Pią 08 Cze, 2012
Temat postu: nowy gracz
Witam Wszystkich.
Mam talię i bardzo chciałbym ją wypróbować. Rozumiem że 14.06 na grabarskiej Turniej?

Pytanie moje jest inne. Czy jest gdzieś jakaś opcja pograć jeszcze przed turniejem? Jakaś lista emailowa do graczy cycuś?

Pozdrawiam
kiebduj@gmail.com
gdyby ktoś był chętny.

raskoks - Pon 23 Lip, 2012

Jak chcesz sie z kims umówić - to właź na forum http://www.whinvasion.pl/
jest to oficjalne (lub nieoficjalne ale najwazniejsze) forum inwazji w Polsce.
Dyskusje o taliach, zapowiedzi turnejów itp :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group