galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Miejsca gdzie można zagrać w Inwazję - Zagłębie/Katowice znajda sie gracze ?

Venusian Ranger - Pon 02 Sie, 2010
Temat postu: Zagłębie/Katowice znajda sie gracze ?
Znajomi nie wydaja sie gra zainteresowani a przeciez grac z kims trzeba.
A moze i sie wymieniac. Zamowilem podstawke i oba dodatki. Najdalej moge dojezdzac do Katowic.


Jest ktos z moich stron ?

Sxk - Pon 02 Sie, 2010

Tak ja zapraszam na granie :D
Yachu85 - Pon 02 Sie, 2010

Ja również chętnie rzucę komuś rękawicę na terenie Zagłębia lub w Katowicach. O ile czas, obowiązki i żona pozwoli... :twisted:
jerry_6 - Wto 03 Sie, 2010

też jestem z katowic, myślę że troche graczy z naszego regionu się znajdzie musimy tylko umówić sie gdzie będziemy grać 8)
Venusian Ranger - Wto 03 Sie, 2010

To dobrze bedzie ! Tu jest nas z 4 to bedzie lacznie z 12, a wiec zawsze na gre przyjdzie z 5 osob. Dziekuje za odzew.

Co do miejsc to moze bard bedzie prowadzil ta gre ? Albo flamberg ?
Jest slaski klub fantastyki, ale oni tam maja system rezerwacji salki no i comiesieczne oplaty. Mamy sporo barów, silesie razem ze sklepem smok(choc tu raczej za daleko) no i dobry lokalizacyjnie Mc Donalds na stawowej :D

Musimy pozostac w kontakcie. Po otrzymaniu kart pamietajcie napisac w tym watku to sie umowimy. Znajomi zapaleni karciarze z dawnych lat i rpgowcy twierdza, ze gra im sie nie podoba ("cukierkowosc") wiec tylko na was moge liczyc.

Sxk - Wto 03 Sie, 2010

Mam własne duże mieszkanie na Tysiącleciu - zawsze możemy grać u mnie :D
AvantaR - Pią 06 Sie, 2010

Mieszkam 20km od Katowic (Łaziska Górne), ale pracuje w Kce, takze po pracy co jakis czas na 2-3 godzinki moglbym sie spotkac :)

Miejsce - obojetne, moze byc Bard. Co prawda Bard juz olal WHI (zrobili chyba z 2 czy 3 turnieje i odpuscili), ale raczej nas nie wyrzuca :P SKF bym odpuscil z racji oplat. Flamberg nawet nie wiem czy jeszcze zyje, jesli zyje to mozna czasem uderzyc). A jesli ktos zna jakas przychylna graczom knajpke to tym lepiej - piwko i strawa wazna rzecz :D Ponoc w Gugalanderze cos tam graja ludzie. Prawda to?

Przy okazji zapraszam na forum http://whinvasion.pl - tam sa informacje o turniejach (wszystkich), decki, dyskusji na temat nowych dodatkow itd. itp. Co prawda wiekszosc uzytkownikow tego forum posiada wersje angielska, ale to chyba nie robi roznicy :)

Mam nadzieje, ze polska wersja WHI troche ruszy scena na Slasku, bo niestety poki co nie ma za bardzo z kim grac :/ A turnieje odbywaja sie jedynie w Pszczynie.

Venusian Ranger - znajomi karciarze sie nie znaja. IMO grafiki sa dosc podobne do Magica. Zdecydowanie nie jest to WOW TCG ;) Zreszta sorry, mechanika to podstawa, a nie grafiki na kartach.

Sxk - Pią 06 Sie, 2010

Dobra dostałem grę, kiedy i gdzie gramy? Jak co to zapraszam do mnie :D
AvantaR - Sob 07 Sie, 2010

Ja w tygodniu po robocie (po 16) moge gdzies zagrac (najlepiej w knajpce co by szlo tez cos zjesc).

Od razu mowie - mam wersje angielska poki co.

Venusian Ranger - Pon 09 Sie, 2010

Jeszcze nie mam, ale czas jest juz bliski.

Przyszly tydzien(16-22 sierpnia) mam czas pewnie non stop - za wyjatkiem moze czwartku czy soboty. Zakladam, ze w przyszlym tygodniu wszyscy beda juz tez mieli karty i przestudiowana instrukcje.

Poniedzialek,wtorek,sroda,piatek,niedziela - pasuje wam (16-22 sierpnia). Dobrze sie juz umowic w kilka osob. Osobiscie spokojnie moge ze 3 razy przyjechac do katowic w przyszlym tygodniu.

AvantaR - Pon 09 Sie, 2010

No to ustawmy sie w Bardzie jakos w przyszlym tygodniu.

Jakby co to slusze pomoca w tlumaczeniu zasad (jesli jeszcze ktos nie gral). Przy okazji moge podpowiedziec czym sie teraz mniej wiecej gra i na co warto zwrocic uwage :)

Sxk - Pon 09 Sie, 2010

A każdy przynosi jakąś tam własną talię czy po prostu ktoś przyniesie cała grę i będziemy losować karty neutralne itd. :D
Yachu85 - Wto 10 Sie, 2010

Ja też w przyszłym tygodniu będę miał pewnie czas, żeby po południu (tak od 16:30) pograć w Bardzie :D
Venusian Ranger - Wto 10 Sie, 2010

Nie no, gramy w karcianke a nie planszowke. Tak, ze trzeba sie bawic w budowanie talii i starac sie by byla ona przykra niespodzianka dla przeciwnika :D Tak to sobie wyobrazam, dlatego tez kazdy ma miec swoje karty - a nie np skladalismy sie na podstawke.

Co prawda nigdy nie gralem, ale bede mial podstawke z 2 dodatkami wiec moglbym zlozyc 2 talie dla kogos kto nie ma mozliwosci skladac czy w ogole dla kogos nowego kto chce zobaczyc jak sie gra. Trzeba wkrecic pare osob zeby bylo z kim potem grac/kupowac dodatki na spolke/wymieniac sie.

Poniedzialek 16:30 bard katowicki 1sze spotkanie ? I jeszcze przynajmniej jedno sie zrobi w tym nadchodzacym tygodniu, bo na pewno ktos w poniedzialek nie przyjdzie, a ja podjechac do katowic moge. W tygodniu roboczym mam genialne polaczenia autobusowe, w weekendy troche gorzej bo nie ma szybkich ale tez daje rade. A czasu mam az za duzo teraz :wink:

AvantaR - Wto 10 Sie, 2010

Mi wstepnie pasuje poniedzialek 16:30 :)

Bede z moim deckiem Krasiowo-Imperialnym :)

Sxk - Wto 10 Sie, 2010

A nie trzeba się najpierw kogoś z Barda o to zapytać?? Podejrzewam, że nawet nikt z nas tam tej gry nie kupił :D
AvantaR - Wto 10 Sie, 2010

Zawsze tam gralem w rozne karcianki/planszowki i nie bylo problemu. Moze jesli zobacza, ze ludzie graja w WHI to wroca do organizacji turniejow :)

A jesli nie daj boze nas wyrzuca to mozna do flamberga pojsc, mysle, ze Maciek sie nie pogniewa :D

Yachu85 - Wto 10 Sie, 2010

Poniedziałek w przyszłym tygodniu, Bard, 16.30.

Mnie pasuje :D

Sxk - Wto 10 Sie, 2010

Ja będę jakoś po 17 gdy moja żona z pracy wróci :D
AvantaR - Sro 11 Sie, 2010

No ja bede miedzy 16:30 a 17 (o ile nic mi nie wyskoczy) bo jeszcze jakis obiadek na miescie bedzie trzeba zjesc :)
Venusian Ranger - Czw 12 Sie, 2010

No to jestesmy umowieni. W pol do 5 jestem, poniedzialek bard.
AvantaR - Nie 15 Sie, 2010

Przypominam o jutrzejszym spotkaniu w Bardzie :)

Mam do sprzedania z "Upadku Karak Grimaz" troche kart (ciemna strona), takze jakby ktos reflektowal mozna sie zgadac.

Ogolnie wezme klaser, glownie angielskie karty, ale moze ktos bedzie zainteresowany czyms co mi lezy (przypominam, ze CD i Corruption cycle jest dopuszczone do turniejow Galakty).

Pozdrawiam

Sxk - Pon 16 Sie, 2010

Qrwa, qrwa, qrwa!!!
Samochód zdechł, drogi zalało. Nie mogłem przyjechać. Kiedy znowu gramy może jutro o tej samej porze?

Yachu85 - Pon 16 Sie, 2010

No ja jutro raczej nie mogę... Ale musimy się zgadać znowu jakoś, może w jakimś spokojniejszym dniu i miejscu. Bard jest do 18:00, więc trzeba było lecieć.

Ale ogólnie było fajnie :D Pierwsze gry może nie są najszybsze, ale można się na spokojnie czegoś nauczyć. Np. że trzeba wystawiać rozwinięcia, bo Verena nie śpi :P

AvantaR - Pon 16 Sie, 2010

Verena nigdy nie spi, kazdy grajacy ze mna sie tego nauczy :P

Co do miejscowki - granie w tygodniu zdecydowanie gdzie indziej niz w Bardzie. Proponuje http://zadrzwiami.com. Przenieslismy sie tam z Venusian Rangerem i mi bardzo pasuje. Piwo moze nie super tanie (6 pln Zywiec, 7 pln Pilsner), ale za to IMO super klimat i dobra nastrojowa muzyczka :) Mysle, ze ten stary hippis za barem nie bedzie mial nic przeciwko :)

Sxk - no zawaliles, co to z Tauzena nie jezdza tramwaje?? :P

Dzieki Panowie za gre, ciesze sie, ze udalo mi sie potestowac nowy deck. Ogolnie dziala calkiem niezle. Bedzie troche zmian, ale jestem mile zaskoczony. Na pewno jest bardziej dynamiczny i szybszy niz poprzedni ;)

Co do grania - ja jutro na pewno nie moge bo jade do Sosnowca na lasertaga. W ogole w tym tygodniu moze byc ciezko. Ale za tydzien w poniedzialek - czemu nie?

Przypominam o forum http://whinvasion.pl - zagladajce tam, to jednak centrum WHI w Polsce i naprawde warto obracac sie nie tylko wsrod ludzi grajacych Polskimi kartami :)

Pozdrawiam!

Venusian Ranger - Pon 16 Sie, 2010

No to poniedzialki 16:30 - spotykamy sie w bardzie. Siedzimy do zamkniecia a po 1.5h gry chetni moga zmienic lokal. Poniedzialek to mysle dobry dzien bo pracujacy maja jeszcze sily po weekendzie, w srodku tygodnia wszyscy sa zabiegani a znowu przy weekendzie to komus w kolko cos "wypada".

Dziekuje Avantarowi i Yachu za obecnosc.

Bard to dobre miejsce na spotkania, kazdy wie gdzie to jest i moze jak tam sie troche popokazujemy z tymi kartami to gra sie rozpropaguje.

AvantaR - Pon 16 Sie, 2010

Ale to panowie juz lepiej kajs indziej, kaj nie zamkna po godzinie. Lepiej pojsc do jakies knajpki po prostu i tam posiedziec z 3 godzinki niz zmianiac co godzine lokal.

Takie jest moje zdanie.

Sxk - Pon 16 Sie, 2010

Tak na poważnie to mój pokładowy komputer zrobił mnie w konia i na DTŚ zabrakło paliwa. Gdy w końcu mój ziomek podjechał z paliwem. Musiałem pędzić po córkę do przedszkola (na Ligocie), a ul. Bocheńskiego zatopiło i w ogóle przygodowo dopiero o 18 dotarłem z córką do domu a wyjechałem po nią o 15.
Jeżeli ktoś może wcześniej niż w poniedziałek za tydzień to niech pisze. Możemy kajś w knajpie ewentualnie u mnie - mam dużo dobrych herbat, ale żadnego żarcia :D

Yachu85 - Wto 17 Sie, 2010

"Za drzwiami" jest spoko. Byłem tam kiedyś z kumplem i nawet OK!

O ile się nie mylę to ten "stary hipis" to jest nawet znajomy mojego świadka ze ślubu, bo widziałem go u niego na parapetówce :D

W centrum może być też "City Rock".

W każdym razie jeszcze się zgadamy :D

Venusian Ranger - Sro 18 Sie, 2010

AvantaR napisał/a:
Ale to panowie juz lepiej kajs indziej, kaj nie zamkna po godzinie.


Uhhhh :? nie posadzal bym Cie o tak ohydne regionalizmy

Bard to bard, kazdy wie gdzie to jest. Przynajmniej w nastepny poniedzialek 16:30 warto sie tam spotkac. Zreszta nasza regularna obecnosc w bardzie daje nadzieje na znalezienie wiekszej ilosci graczy, zawsze sprzedawca moze powiedziec, ze tu przychodzimy grac i a noz kogos to zacheci. Zwlaszcza, ze polskie inwazje sa tam wystawione na ladzie. Potem mozna wymyslic jakis duzy bar, tak zeby chociaz siedziec przy jednej ławie. Nie ukrywam, ze licze, ze zjawi sie wiecej osob niz poprzednio. Chociaz .. chyba tylko na Sxk mozemy liczyc, ze sie zjawi dodatkowo. Jezeli dalej bedzie nas 4 to nie pociagniemy dlugo. A o turniejach cisza, wiec obawiam sie, ze moze skonczyc sie na polconie, krakonie i masterach w Warszawie. No, ale nie bede siał defetyzmu na zapas. Czas pokaze.


Moim kolegom podoba sie inwazja. Mechanika ich przekonuje. Ale kupuja juz magica i na to nie chca wydawac pieniedzy. W kazdym razie ktorys z nich moze sie zjawic, grajac moimi kartami.

AvantaR - Sro 18 Sie, 2010

No ale troche bez sensu isc grac na 1,5h i pozniej tracic czas na zmiane lokalu. IMO Bard bylby fajny, gdyby byl czynny chociaz do 19 :/

Co do regionalizmow - nie bardzo rozumiem? Jestem Slazakiem, mieszkam na Slasku, jestem z tego dumny. Nie wiem co Ci nie pasuje :P

Yachu85 - Sro 18 Sie, 2010

Ja też wolałbym nie tracić czasu na zmianę lokalu, tylko od razu wybrać odpowiedni.

Osobiście proponuję City Rock:

1) Jest nieźle położony - blisko do tramwaju i do autobusu (Sokolska, Piotra Skargi).
2) Są w nim większe stoliki, więc jest się na czym rozłożyć. Z kartami oczywiście :P

AvantaR - Sro 18 Sie, 2010

Kurde na cene kart narzekasz, a do City Rocka chcesz isc? Tam w cholere drogo jest ;)

Mi osobiscie City Rock srednio pasuje z racji tego, ze na nogach mam tam dosc kawalek ;)

Jesli wiekszosc zdecyduje, ze tam to postaram sie przyjsc, ale osobiscie wolalbym cos bardziej w centrum :) Za Drzwiami bylo fajnie, ale jestem otwarty na propozycje jak najbardziej. Fajnie jakby szlo browarka kupic i jakies jedzenie :)

Sikorales - Sro 18 Sie, 2010

Jeśli spotkanie odbędzie się w bardzie prawdopodobnie wpadne z bratem....
Poznać zasady , mechanike itp
Oczywiście jeśli gra bedzie atrakcyjna i grywalna to pewnie w ten sam dzien ja zakupimy:)

Sxk - Sro 18 Sie, 2010

Ja bym też wolał Barda, przynajmniej jeden raz. Ta Inwazja rozbudziła we mnie sentyment za Battlem. Mam kupę figurek krasnali, a ostatnio grałem jeszcze za czasów piątej edycji i z wielką chęcią bym się tam z kimś na bitwę umówił :D
Sklep Smok Katowice - Sro 18 Sie, 2010

Zawsze można wpaść do Smoka w Silesia City Center. O ile nie będzie w ten dzień jakiegoś większego turnieju (czyli weekendy raczej odpadają) to możecie siedzieć i grac od 10:00 do 21:00.
AvantaR - Sro 18 Sie, 2010

Kurcze, calkiem zapomnialem, ze jest jeszcze Smok. Moze to faktycznie jest dobra opcja. Wydaje mi sie, ze predzej w Smoku mozemy liczyc na jakies wsparcie w postaci turniejow niz w Bardzie (w Bardzie byly i zrezygnowali z nich, mimo, ze sa oficjalnym dystrybutorem FFG w PL :/).

To jak? Smok?

Venusian Ranger - Sro 18 Sie, 2010

Sxk napisał/a:
Ja bym też wolał Barda, przynajmniej jeden raz. Ta Inwazja rozbudziła we mnie sentyment za Battlem. Mam kupę figurek krasnali, a ostatnio grałem jeszcze za czasów piątej edycji i z wielką chęcią bym się tam z kimś na bitwę umówił :D


Island blood teraz wychodzi starter VIII edycji, extra zawartosc. Mocno mnie nakreca znajomy. Na inwazje mu szkoda pieniedzy ale na figurki kilkaset złoty ma :D no ale zolnierzyki to zawsze zolnierzyki.

Musimy chyba ankiete zrobic gdzie grac. Nie ukrywam, ze dla mnie bard jest lokalizacja 3razy lepsza niz smok, z racji polozenia silesii juz na krancach cywilizacji. Jezeli wam jednak zalezy moze byc tam.

Yachu85 - Sro 18 Sie, 2010

1) SMOK to dla mnie kiepska lokalizacja. Wolę jednak BARDA lub ZA DRZWIAMI.

2) Do AvantarRa - ja na cenę się godzę, ale zawsze niższa cena jest bardziej zadowalająca niż wyższa :wink:

Faktycznie - City Rock jest drogi (dziś mi nawet ktoś "na żywca" o tym przypomniał) :wink:

AvantaR - Sro 18 Sie, 2010

Nie no panowie, ale badzmy powazni. Zalozmy, ze przyjda 3 osoby. beda graly godzine, Bedzie 17:30, za 30 minut zamykaja Bard. To ja dziekuje za takie spotkania. Jak sie spotkac to raz w tygodniu a dobrze, osobiscie nie mam czasu wyskakiwac kilka razy na godzinke, bo podobnie jak wiekszosc z Was w Katowicach nie mieszkam.

Smok jest tak samo "dobra" miejscowka jak City Rock jesli chodzi o dojazd (bo czy wysiade kolo CR na przystanku czy 2 przystanki dalej - bez roznicy). A w Smoku moze by przynajmniej bylo jakies wsparcie ze strony sklepu w przyszlosci, a przynajmniej byloby to dobre miejsce na popularyzacje WHI.

Venusian Ranger - Sro 18 Sie, 2010

Dobra to jeszcze bard w ten poniedzialek 16:30, zeby nie bylo zamieszania. A potem sobie pojdziecie do pod drzwiami.

Mi sie po 2 partiach pod rzad ta sama talia i tak nudzi to 1.5h to dla mnie wystarczajaco. Ale wymyslimy jakies nowe miejsce.

Yachu85 - Czw 19 Sie, 2010

To może zróbmy tak jak proponuje Venusian Ranger - ten poniedziałek jeszcze w BARDZIE o 16:30 (ja będę pewnie już o 16:15). Obgadamy miejsce następnego spotkania "na żywca". Potem ewentualne przenosiny do "Za drzwiami".

A od przyszłego razu już polityka "raz a dobrze" - jeden lokal od początku do końca.

Pakman - Czw 19 Sie, 2010

Witam. Zaczynam się zastanawiać czy się nie pojawić. Zawsze tylko we wszystko grałem w domowym zaciszu z dobrymi znajomymi ale ostatnio z tym coraz trudniej a poza tym w WH:I kusi sprawdzanie własnej talii. Tylko moim skromnym zdaniem też nie widzę sensu w spotykaniu się na 1.5 h. Nie byłem nigdy w Smoku, nie wiem jak tam jest ale chyba dojazd do Silesii to nie aż taki problem. A może wcześniej niż poniedziałek? Mamy jeszcze 2 dni tygodnia, weekend...
AvantaR - Czw 19 Sie, 2010

Ja z racji wyjazdu na konwent w ten weekend nie dam rady, najblizsze dwa dni tez mam zajety.

Dobrze prawicie - w poniedzialek spotkajmy sie jeszcze w Bardzie. Przedyskutujemy co i jak. Smok IMO to dobre rozwiazanie, dojazd tramwajem z centrum jest latwy, a samochodem jeszcze latwiejszy (a na pewno latwiej zaparkowac niz w centrum).

Pakman - w Smoku w SCC jest o tyle fajnie, ze jest dosc duzo miejsca, gdyz czesto graja na stolikach z Bierhalle tez (nie wiem czy to jakis uklad). Poza tym ludzie sie przechadzaja przypadkowi - wieksza szansa, ze zlapie sie jakis nowy gracz :)

Pakman - Czw 19 Sie, 2010

AvantaR napisał/a:
Poza tym ludzie sie przechadzaja przypadkowi
Kurcze to może jednak lepiej Bard, ja to nie lubie jak mi sie obcy ludzie kręcą nad głową :( Myślałem, że to bardziej zaciszne miejsce...
Yachu85 - Czw 19 Sie, 2010

Pakman napisał/a:
A może wcześniej niż poniedziałek? Mamy jeszcze 2 dni tygodnia, weekend...


No ja w sobotę idę do kumpla na "kawalerski", a w niedzielę jestem cały dla żony :P

Ten SMOK zaczyna mnie coraz bardziej przekonywać... Ale o tym pogadamy jeszcze w poniedziałek :D

AvantaR - Czw 19 Sie, 2010

http://www.sklepsmok.pl/i...id=50&Itemid=63

Tu macie fotki, moze jednak juz w poniedzialek sie na Smoka skusimy :P

Sxk - Czw 19 Sie, 2010

Mnie to wisi gdzie gramy, a jak ktoś chce zagrać wcześniej to też z chęcią się umówię :D
Sklep Smok Katowice - Czw 19 Sie, 2010

Co do kwestii turniejowej to wszystko zależy od środowiska graczy. Jeśli okażę się że jest ono odpowiednio duże i jest jako takie zainteresowanie grą to będziemy kombinowali nad jakimiś eventami. Na chwile obecną jedyne co mogę zapewnić to to że we wrześniu do naszego planu imprez wrzucimy pokaz oraz naukę gry WH:I.

P.S. Jeśli ktoś jest zainteresowany to dziś parę osób będzie grało w WH:I od 18:00 w Przedświcie (Damrota 6)

AvantaR - Czw 19 Sie, 2010

Sklep Smok Katowice napisał/a:
P.S. Jeśli ktoś jest zainteresowany to dziś parę osób będzie grało w WH:I od 18:00 w Przedświcie (Damrota 6)

Damn, rzut kamieniem od mojej roboty. Szkoda, ze dopiero teraz daliscie znac, bo bym wzial karty z domu :S

Pakman - Czw 19 Sie, 2010

Sxk napisał/a:
jak ktoś chce zagrać wcześniej to też z chęcią się umówię :D
Ja mam czas, wysłałem pw ale nie wiem czy poszło bo z telefonu piszę a nie widzę tam śladu
Sxk - Czw 19 Sie, 2010

rampampampam
Pakman - Czw 19 Sie, 2010

No i udało się zagrać z Sxk'em - dzięki. Niestety zostałem dwukrotnie pokonany przez siły dobra. Muszę teraz w spokoju przebudować moją talię i zastanowić się co robiłem źle. Myślę, że mój spaczony umysł stworzy na przyszłość coś bardziej chorego.
Yachu85 - Pią 20 Sie, 2010

AvantaR napisał/a:
(...) moze jednak juz w poniedzialek sie na Smoka skusimy :P


Wczoraj załatwiłem sobie ewentualną podwózkę do SMOKA na poniedziałek, więc dla mnie sprawa miejscówki stała się obojętna :P

AvantaR - Pią 20 Sie, 2010

Pakman napisał/a:
No i udało się zagrać z Sxk'em - dzięki. Niestety zostałem dwukrotnie pokonany przez siły dobra. Muszę teraz w spokoju przebudować moją talię i zastanowić się co robiłem źle. Myślę, że mój spaczony umysł stworzy na przyszłość coś bardziej chorego.

Hehe, to sie nazywa szybka akcja :D

Moje uczestnictwo w poniedzialkowym graniu stoi pod znakiem zapytania. Musialem zmienic troche plany urlopowe i przyszly tydzien bede mial prawdopodobnie mega zabiegany. Ale jestem dobrej mysli i bardzo licze, ze jednak uda mi sie w poniedzialek wpasc :D

Venusian Ranger - Sob 21 Sie, 2010

[quote="Pakman"]No i udało się zagrać z Sxk'em - dzięki. Niestety zostałem dwukrotnie pokonany przez siły dobra. Muszę teraz w spokoju przebudować moją talię i zastanowić się co robiłem źle. Myślę, że mój spaczony umysł stworzy na przyszłość coś bardziej chorego.[/quote]

W spokoju usun chaos z talii orkow i bedzie duzo lepiej :D

Sxk - Sob 21 Sie, 2010

Ja w poniedziałek nie gram jakiś skórwysyn pijany rozjechał mnie na chodniku poleciałem 5 metrów w gorę. Jak ktoś chce to zapraszam na partyjkę do szpitala na francuskiej w Katowicach :-/
Pakman - Nie 22 Sie, 2010

Sxk napisał/a:
pijany rozjechał mnie na chodniku poleciałem 5 metrów w gorę.

Brak mi słów, trzymaj się tam, mam nadzieję, że wyjdziesz z tego szybko

Yachu85 - Nie 22 Sie, 2010

Ustalmy może, co z jutrem. Ile osób będzie i gdzie się spotkać?

(godz. 21:06) Jako, że nikt się nie zgłasza, to ja też jutro się nie pojawię w Katowicach.

Pakman - Nie 22 Sie, 2010

Venusian Ranger napisał/a:
W spokoju usun chaos z talii orkow i bedzie duzo lepiej :D

NIE - mam słabość do chaosu i to na jego talii się opieram :) Lubię grać tym co lubię, nawet lepiej jak jest trudniej - większe wyzwanie, większa radocha z ewentualnej wygranej :) Zresztą ciągle żyję w przeświadczeniu, że umiejętna gra chaosem może być skuteczna :)
Yachu85 napisał/a:
Ustalmy może, co z jutrem. Ile osób będzie i gdzie się spotkać?
(godz. 21:06) Jako, że nikt się nie zgłasza, to ja też jutro się nie pojawię w Katowicach.

kurcze ja bym bardzo chętnie się zagrał, obojętnie gdzie. Będę śledził jutro ten wątek, jak zgłosi się choć jeden chętny to na mnie można liczyć, dogadamy się.
Mogę grać od godz. 16.00 - 16.15

AvantaR - Pon 23 Sie, 2010

Ja koncze robote o 16, karty mam przy sobie i moge zagrac troche (choc tez nie za dlugo). Moze byc Bard kolo 16:15-16:30.

Przez weekend sie nie odzywalem, bo bylem na konwencie i nie mialem dostepu do internetu.

Pzdr

Pakman - Pon 23 Sie, 2010

AvantaR napisał/a:
Ja koncze robote o 16, karty mam przy sobie i moge zagrac troche (choc tez nie za dlugo). Moze byc Bard kolo 16:15-16:30.



Czyli jesteśmy umówieni? Będę w Bardzie. Możemy w takim razie pograć do zamknięcia.
AvantaR - Pon 23 Sie, 2010

To do zobaczenia :)
Sikorales - Pon 23 Sie, 2010

Postaram się zawitać i podglądnąć jaka jest mechanika gry, ludzie itp

Myślę że to skłoni mnie do zakupu:)

Sikorales - Pon 23 Sie, 2010

Nie wyrobiłem się... :(
A jak spotkanie udane? Opiszcie ile ludzi było, jakie wyniki itp

Pakman - Pon 23 Sie, 2010

W sumie ostatecznie umówiliśmy się tylko ja i AvantaR, także było nas dwóch. Spora ilość rozegranych partii w Inwazję to ważna sprawa i ja jako nowy gracz dobitnie się o tym przekonałem dostając baty. Przydałaby się też większa liczba kopii pewnych kart, ehhh może kiedyś kupię drugą podstawkę :) Była spora szansa na zwycięstwo chociaż w ostatniej rozgrywce (zacząłem wyciągać wnioski z porażek) ale nie dokończyliśmy - zamykali sklep. Generalnie dobrze jest pograć z kimś bardziej doświadczonym, otwierają się oczy na pewne sprawy (sensowna budowa talii itp.).
AvantaR - Wto 24 Sie, 2010

Bylo calkiem milo, tylko jak zawsze za krotko :twisted:

Pakman - dzieki za gre :)

Pakman - Wto 24 Sie, 2010

Również dzięki AvantaR. Trzeba się powoli zastanawiać kiedy jakieś kolejne granie i gdzie. Ktoś chętny? Ja mogę grać non stop :) W Bardzie jest fajnie ale kurcze w tygodniu za mało czasu zostaje do zamknięcia. Moim zdaniem trzeba wymyślić coś innego. Rozumiem, że w weekend Wam nie pasuje?
Yachu85 - Wto 24 Sie, 2010

No ja się na granie mogę umówić, ale żebym wiedział że ktoś przyjdzie :P

Proponowane dni:
- Najbliższy piątek (27.08)
- Najbliższy wtorek (31.08)

AvantaR - Wto 24 Sie, 2010

Ja do 6 wrzesnia calkowicie odpadam z racji urlopu.
Pakman - Sob 28 Sie, 2010

Halo! To jak, gra ktoś w poniedziałek? Trzeba ustalić już dziś czy jutro co z poniedziałkiem.
Yachu85 napisał/a:
Proponowane dni:
- Najbliższy piątek (27.08)
- Najbliższy wtorek (31.08)

Yachu85 --> Jak nie będzie więcej chętnych to możemy zagrać sami we wtorek który proponowałeś kilka postów wyżej

Yachu85 - Sob 28 Sie, 2010

Pakman - to my się jeszcze zgadamy, ale jestem na tak :D
Sxk - Pon 30 Sie, 2010

Hej ja też chcę grać, może być wtorek :D
Yachu85 - Pon 30 Sie, 2010

No to co? SMOK o 16:30??

Tylko gramy długo, bo mnie żona zbierze stamtąd dopiero koło 19:45!!

:D

Sxk - Pon 30 Sie, 2010

No to spoko gramy :D
Chyba, że w drodze z Tysiąclecia dopadnie mnie kolejny zmotoryzowany alkoholik :D

Pakman - Pon 30 Sie, 2010

To gramy, ja też będę, może nawet pare minut wcześniej. Martwi mnie trochę, że jest nas trzech, nie ma czwartego chętnego do jutrzejszego grania?
D.W. - Czw 02 Wrz, 2010

Wczoraj został dopisany do listy, turniej 19 września organizowany w Katowicach przez sklep Smok razem z nami. Będzie to okazja dla Was do spotkania się, zorganizowania i zaplanowania np. spotkań na najbliższy miesiąc.
Pakman - Czw 02 Wrz, 2010

D.W. napisał/a:
Wczoraj został dopisany do listy, turniej 19 września organizowany w Katowicach przez sklep Smok razem z nami. Będzie to okazja dla Was do spotkania się, zorganizowania i zaplanowania np. spotkań na najbliższy miesiąc.
Bardzo dobra informacja! Na bank będę! Szczegółów mamy wypatrywać na tej stronie czy stronie Smoka?
Sxk - Czw 02 Wrz, 2010

Będę wam kibicował ze słonecznej Italii :D
Sklep Smok Katowice - Czw 02 Wrz, 2010

Cytat:
Bardzo dobra informacja! Na bank będę! Szczegółów mamy wypatrywać na tej stronie czy stronie Smoka?


Prawdopodobnie i tu i tu :D

jerry_6 - Pią 03 Wrz, 2010

Ktoś chętny żeby zagrać w niedzielę bądź w przyszłym tygodniu?? w smoku albo bardzie. 8)
Sxk - Pią 03 Wrz, 2010

Ja z chęcią zagram :D
Yachu85 - Nie 05 Wrz, 2010

Mogę pojawić się w SMOKU we wtorek od godziny 16:30.

Czekam na innych :D

AvantaR - Nie 05 Wrz, 2010

Yachu85 napisał/a:
Mogę pojawić się w SMOKU we wtorek od godziny 16:30.

Czekam na innych :D

Nic nie gwarantuje, ale postaram sie byc. Moge byc troche pozniej (nie wiem czy zdolam dojechac). Jeszcze dam znac.

Sxk - Nie 05 Wrz, 2010

Też postaram się wpaść w okolicach 17 :D
jerry_6 - Pon 06 Wrz, 2010

jak wszyscy to babcia też postaram się być koło 16.30
Yachu85 - Pon 06 Wrz, 2010

No to super, że sobie pogramy! Ja będę :D
Pakman - Pon 06 Wrz, 2010

To i ja się stawię :) Najpóźniej o 16.30 będę.
AvantaR - Pon 06 Wrz, 2010

Pojade autem do roboty, takze moze bede na czas :)

Ktos chetny do kupna jakiegos dodatku na spole? (biore jasna strone, a przynajmniej krasie)

Merenerook - Wto 07 Wrz, 2010

Jedno pytanie:D Gdzie w Katowicach jest Smok? W Krakowie jest koło Wawelu obok groty, a w Katowicach ?
A tak już całkiem serio może wyruszył z Krakowa do Katowic integrować się ze śląską społecznością WHI. Dlatego chciał bym wiedzieć gdzie ten Smok i jak tam trafić z dworca :D

AvantaR - Wto 07 Wrz, 2010

Merenerook napisał/a:
Jedno pytanie:D Gdzie w Katowicach jest Smok? W Krakowie jest koło Wawelu obok groty, a w Katowicach ?
A tak już całkiem serio może wyruszył z Krakowa do Katowic integrować się ze śląską społecznością WHI. Dlatego chciał bym wiedzieć gdzie ten Smok i jak tam trafić z dworca :D

Pytasz sie ludzi, ktory tramwaj jedzie do Silesia City Center. Dojezdzasz do SCC. Smok jest na pietrze przy Cinema City (nie sposob pominac).

Pzdr :)

Merenerook - Wto 07 Wrz, 2010

AvantaR napisał/a:
Merenerook napisał/a:
Jedno pytanie:D Gdzie w Katowicach jest Smok? W Krakowie jest koło Wawelu obok groty, a w Katowicach ?
A tak już całkiem serio może wyruszył z Krakowa do Katowic integrować się ze śląską społecznością WHI. Dlatego chciał bym wiedzieć gdzie ten Smok i jak tam trafić z dworca :D

Pytasz sie ludzi, ktory tramwaj jedzie do Silesia City Center. Dojezdzasz do SCC. Smok jest na pietrze przy Cinema City (nie sposob pominac).

Pzdr :)


Smok i Cinema City są od siebie uzaleznieni:D W Galeri Krakowskiej jest tak samo. Jedno obok drugiego. Dzieki za info:>

AvantaR - Wto 07 Wrz, 2010

Ogolnie spotkanie na wielki plus. Przybylo 6 osob, co dobrze wrozy na przyszlosc.

W porozumieniu ze Smokiem nastepne spotkania beda prawdopodobnie odbywac sie co srode. Wiecej info pewnie na whinvasion.pl bedzie :)

Merenerook - Wto 07 Wrz, 2010

AvantaR napisał/a:
Ogolnie spotkanie na wielki plus. Przybylo 6 osob, co dobrze wrozy na przyszlosc.

W porozumieniu ze Smokiem nastepne spotkania beda prawdopodobnie odbywac sie co srode. Wiecej info pewnie na whinvasion.pl bedzie :)


Ups jakoś zrozumiałem że gracie w niedzielę :D Ja niestety nie mam jak dotrzeć w tygodniu.

AvantaR - Wto 07 Wrz, 2010

Merenerook napisał/a:
AvantaR napisał/a:
Ogolnie spotkanie na wielki plus. Przybylo 6 osob, co dobrze wrozy na przyszlosc.

W porozumieniu ze Smokiem nastepne spotkania beda prawdopodobnie odbywac sie co srode. Wiecej info pewnie na whinvasion.pl bedzie :)


Ups jakoś zrozumiałem że gracie w niedzielę :D Ja niestety nie mam jak dotrzeć w tygodniu.

W niedziele, 19 wrzesnia bedzie turniej w Bardzie :) Wpadnij :)

Merenerook - Wto 07 Wrz, 2010

AvantaR napisał/a:

W niedziele, 19 wrzesnia bedzie turniej w Bardzie :) Wpadnij :)


"Katowice - 19 września 2010 - Turniej Inwazji" Ten galaktowy też jest 19:D tylko że w Smoku?;p
Jeżeli chodzi o turnieje galakty... raczej się nie pojawie. Mam wszystkie karty w wersji angielskiej więc będę mógł grać pewnie CSetem tylko:)
Ale jeżeli Bard robi turniej 19 to jak najbardziej będę:>

Sxk - Wto 07 Wrz, 2010

Qrde zapomniałem leków, musiałem wracać się do domu i już nie opłacało się grać :(
Jakby komuś pasowało zagrać wcześniej niż na turnieju, to niech pisze :D

AvantaR - Sro 08 Wrz, 2010

Merenerook napisał/a:
AvantaR napisał/a:

W niedziele, 19 wrzesnia bedzie turniej w Bardzie :) Wpadnij :)


"Katowice - 19 września 2010 - Turniej Inwazji" Ten galaktowy też jest 19:D tylko że w Smoku?;p
Jeżeli chodzi o turnieje galakty... raczej się nie pojawie. Mam wszystkie karty w wersji angielskiej więc będę mógł grać pewnie CSetem tylko:)
Ale jeżeli Bard robi turniej 19 to jak najbardziej będę:>

Oczywiscie to moja pomylka, turniej jest w Smoku, jako z przyzwyczajenia napisalem "Bard" ;) Sorry, za wprowadzenie zamieszania :D

AvantaR - Sro 08 Wrz, 2010

Sxk napisał/a:
Qrde zapomniałem leków, musiałem wracać się do domu i już nie opłacało się grać :(
Jakby komuś pasowało zagrać wcześniej niż na turnieju, to niech pisze :D

Zapewne grac bedziemy w przyszla srode :)

Ty to masz pecha, zawsze cos Ci wyskoczy ;)

Gość - Sro 08 Wrz, 2010

Pecha to miałem jak znalazłem się na chodniku po którym jechał rozpędzony samochód :D
No ale jakby ktoś wcześniej reflektował to niech piszę z chęcią poćwiczę przed turniejem :D

Sxk - Czw 09 Wrz, 2010

Hej czemu jestem "Gość" w poście powyżej ??
Merenerook - Czw 09 Wrz, 2010

Sxk napisał/a:
Hej czemu jestem "Gość" w poście powyżej ??


Zmienili forum i pewnie jak chciałes napisać, nie zauważyłeś że jesteś wylogowany ^^

Yachu85 - Sob 11 Wrz, 2010

Czy są jacyś chętni na granie w najbliższy wtorek (14 IX) od 16:30??
AvantaR - Sob 11 Wrz, 2010

Yachu85 napisał/a:
Czy są jacyś chętni na granie w najbliższy wtorek (14 IX) od 16:30??

Ja z racji firmowego wyjazdu na laser tag do Sosnowca - odpadam. Milej gry :)

W srode postaram sie przybyc :)

Pakman - Nie 12 Wrz, 2010

Ja też w środę będę. Ktoś jeszcze?
Pajhi - Nie 12 Wrz, 2010

Ale w waszym dziale można postów nabić. :twisted: .Szkoda że mam do was trochę daleko bo bym z chęcią popykał!
Yachu85 - Nie 12 Wrz, 2010

No ja właśnie nie wiem, czy będę mógł być w środę, dlatego pytam o ten wtorek :razz:
Sxk - Nie 12 Wrz, 2010

Ja postaram się być we wtorek bo dawno nie grałem :D
Yachu85 - Pon 13 Wrz, 2010

Jeszcze raz zapytam, bo nie wiem, czy brać jutro ze sobą kart do roboty :razz:

Ile osób będzie na 100% ??

AvantaR - Wto 14 Wrz, 2010

Mnie na pewno dzisiaj nie ma.
AvantaR - Wto 14 Wrz, 2010

Jutro (czyli w srode) gramy w Smoku w SCC. Wszystkich zapraszamy, zaczynamy mniej wiecej 16:30-17:00 (jesli o 16:30 nikogo nie bedzie to poczekajcie troche, wiekszosc ludzi pracuje i nie wszyscy sa w stanie dotrzec na 16:30).

Pzdr

AvantaR - Czw 16 Wrz, 2010

Bylo lacznie 5 osob, co uwazam za calkiem przyzwoity wynik :)
AvantaR - Nie 19 Wrz, 2010

http://deckbox.org/communities/whi_silesia Grupa dla graczy ze Slaska (czy tez Slaskiego Woj.).

Zapraszam, moze sie przydac (szczegolnie jesli chodzi o handel).

ziggy - Pon 20 Wrz, 2010

Kolejne spotkanie pulpeciastych młotodzierżców, spaczonych dewiantów, pomrocznych szpiczastouchych, zzieleniałych dentystów, nacjonalistycznych rycerzyków, szczurzych pomiotów i narcystycznych lekarzy:

środa 22.09.2010 r.
sklep Smok - Silesia City Center (vis a vis Cinema City)
godzina 16.30 - 17.00


palec pod budkę szanowne pospólstwo!

AvantaR - Pon 20 Wrz, 2010

I jak ktos bedzie o 16:30 i bedzie pusto to niech poczeka do 17, wiekszosc ludzi pracuje i ma ciezko sie wyrobic na 17 :)

Ja postaram sie byc :)

Yachu85 - Pon 20 Wrz, 2010

Ja w tym tygodniu zajmuję się organizacją pewnej imprezy naukowej, więc nie zjawię się na rozgrywkach :cry: Ale przyszły tydzień pewnie tak... :wink: Moje orki nie wytrzymają dłużej bez kąpieli w świeżej, krasnoludzkiej krwi :twisted:
Pakman - Wto 21 Wrz, 2010

Też będę w środę około 16.30
AvantaR - Sro 22 Wrz, 2010

Dzieki za granie, dostalem co prawda znowu niezle wciry, ale bylo wesolo :)

Aha, zapomnialem dodac, frekwencja IMO rewelacyjna - bylo w sumie 10 osob jesli sie nie myle :)

Pakman - Czw 23 Wrz, 2010

Ma ktoś może ochotę pograć jutro (piątek)? Wiem, że dopiero co graliśmy ale może się ktoś znajdzie. Generalnie ciemna strona mojej natury nie pozwala mi jakoś grać krasnoludkami i sierotką marysią (verena), muszę sprawdzić zielone plugastwo.
Sxk - Czw 23 Wrz, 2010

Zadzwonię do Ciebie jutro po pracy jak dam radę i wtedy możemy pograć :D
ziggy - Pią 24 Wrz, 2010

Ja niestety odpadam... szykuję małą bibę geburstagową, a moje działanie wygląda mniej więcej action: sacrifice this unit to make a huge party for all opponent units in coresponding zone. These units becomes corrupted and drunk until the end of the game :mrgreen:
Sxk - Pią 24 Wrz, 2010

Ja to rubo :D
AvantaR - Pon 27 Wrz, 2010

W srode nie moge byc z racji wyjazdu na konferencje. Czy ktos bylby chetny pograc we wtorek badz czwartek?
Pakman - Pon 27 Wrz, 2010

Jutro (wtorek) gramy w Smoku około 16.30 - 17.00. Kto może niech wpadnie.
Sklep Smok Katowice - Pią 01 Paź, 2010

Info o spotkaniach jak i turniejach można znaleźć tutaj

Zapraszamy :)

ziggy - Wto 05 Paź, 2010

Nieoficjalne spotkanie dziś tj. 05.10 (wt) o godz. 17.00 w Smok SCC w Katowicach.
W razie braku miejsca (nie mam pewności co do innych eventów czy spotkań), uderzamy do Bierhalle z założeniem gry i degustacji specjałów goblina grzybowara :twisted:

AvantaR - Sro 06 Paź, 2010

Frekwencja - 6 osob, czyli calkiem niezle. Pierwszy raz byl grany Marsz, poki co nekromancja nie zaszalala, ale Slayersi ponoc byli mocni ;)
ziggy - Wto 12 Paź, 2010

Kolejne spotkanie rozgrywkowe dziś tj. 12.10 (wt) o godz. 17.00 w Smok SCC w Katowicach.
AvantaR - Pon 18 Paź, 2010

Czy ktos jutr (tj. 19 pazdziernika) bedzie? Planuje sie wybrac, tradycyjnie kolo 17 bede.

Pzdr

AvantaR - Pon 25 Paź, 2010

Czy ktos jutro bedzie? Czy w Katowicach wszyscy sie juz wykruszyli? (szybko poszlo)
Joe_River - Czw 13 Sty, 2011

Gra ktoś jeszcze? :?:
Katowice?
Mikołów?
Żory?
Rybnik?

kuźwa kupiłem gre a teraz mam tylko jednego przeciwnika ;/

jerry_6 - Czw 13 Sty, 2011

ekipa spotyka się w smoku w silesi a niektórzy w domowym zaciszu ekipą się spotykają. W katowicach jak ci pasuje to spotykamy się średnio raz w tygodniu.
Joe_River - Czw 13 Sty, 2011

:mrgreen: o to dobrze;] jak będziecie grać to dajcie znać na PW albo Forum ;D

:arrow: a Jeśli znajdą się gracze z Miko albo Rybca (lub z okolic) to też jestem chętny do gry;D

AvantaR - Sro 19 Sty, 2011

Jestem z Lazisk (czyli zaraz obok Mikolowa) - w Mikolowie bym z checia zagral, jesli ktos jest chetny :)

Do SCC ostatnio nie docieram bo juz mi sie nie chce siedziec samemu i czekac, az ktos przyjedzie :/

Joe_River - Sro 19 Sty, 2011

Ja jutro bde w SCC kolo 15 pewnie bde w smoku jak co :D
jerry_6 - Sro 19 Sty, 2011

29 w smoku będzie turniej, Polecam :cool:
ziggy - Wto 22 Mar, 2011

Gramy dziś od ok. 18.00 - 21/22.00 w Dąbrówce Małej (pogranicze Siemianowic i Katowic) więc gdyby ktokolwiek chciał dołączyć, proszę o info - podam wszystkie szczegóły :arrow:
Spasticink - Wto 22 Mar, 2011

Jestem z Sosnowca i też z chęcią bym pograł ;)
Z tego co mi wiadomo to smok został zlikwidowany w SCC.
W tej Dąbrówce to u kogoś na chacie, czy jak ? ;)

jerry_6 - Sro 23 Mar, 2011

W sobotę zapraszam na turniej do katowic :grin:
ziggy - Sro 30 Mar, 2011

Gramy dzisiaj od ok. 18.00 - 22.30 na Dąbrówce Małej w restauracji "Stara Baśń" (pogranicze Siemianowic i Katowic) więc gdyby ktokolwiek chciał dołączyć, zapraszamy.
Zainteresowanych smakowitym jadłem, wyśmienitym napitkiem, wyborną rozrywką i tych także niezorientowanych w terenie odsyłam do strony Starej Baśni :mrgreen: .
Póki co, będziemy w czwórkę: Solar, Adhan, Spawn i ja... nosimy się z zamiarem urządzenia jakiejś małej, śląskiej ligi więc każdy jest mile widziany!
W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości proszę o kontakt przez PW.

:arrow:

jerry_6 - Sro 30 Mar, 2011

W piątek sam bym się do was przyłączył szkoda że środa :razz: sprawdzić decki i na turniej w niedzielę. :twisted:
ziggy - Sro 30 Mar, 2011

Piątki nie da rady ze względu na miejscówkę... jeśli gramy, to zwykle wtorki, środy lub czwartki. Odbijemy sobie w niedzielę... revenge :twisted: :!:
Brolu - Pią 01 Kwi, 2011

Ja bym w końcu chciał zagrać na turnieju z kimś innym niż Imperium i Krasie, także mam nadzieję, że w końcu Cię wylosuje Ziggy :D
ziggy - Pon 04 Kwi, 2011

Jutro (wtorek 05.04) gramy jak zwykle od 18.00 w restauracji "Stara Baśń" na Dąbrówce Małej (pogranicze Siemianowic i Katowic). Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Szczegóły dojazdu kilka postów wyżej. W razie czego służę pomocą :arrow: PW

Solar - Wto 05 Lip, 2011

Widze że temat dawno umarł....

Ja chętnie pogram mam lokal w katowicach na Dąbrówce Małej w którym można pograć wieć jak jest ktoś chętny to niech pisze.

Germanus - Wto 05 Lip, 2011

Jerry ma "zaklepane" spotkania w Domie Kultury - tam gdzie turnieje w soboty:)
Na małe spotkanie można się wybrać do Barda

Solar - Sro 06 Lip, 2011

Wiem tak czy siak u mnie można czasami pograć dlatego też napisałem posta:)
jerry_6 - Sro 06 Lip, 2011

ekipa w Kce jest duża ale często spotykamy się na spontanie u kogoś nie ma jakiegoś stałego terminu, jak będzie się coś kroić to dam znać
Solar - Sro 06 Lip, 2011

Ja też niekiedy gram ze znajomymi ale to też jest spontan więc jak by sie coś kroiło to czekam na jakiś cynk mam auto więc z dojazdem nie ma problemu
Germanus - Sro 06 Lip, 2011

Ja jestem w Katowicach we wtorek (12.07.11). Czy ktoś jest chętny na pare partyjek?
Solar - Sro 06 Lip, 2011

We wtorek mi pasuje jeszcze w poniedziałek się zgadamy
Solar - Pon 11 Lip, 2011

Germanus jak tam z jutrem będziesz w katowicach ??
Germanus - Pon 11 Lip, 2011

Tak, ale tylko do 15:00
Sxk - Pon 05 Mar, 2012

Hej gra ktoś, jeszcze w K-ce w Inwazję?
jerry_6 - Pon 05 Mar, 2012

gra i nawet turnieje organizuje :P pisz na PW to jakoś się dogadamy :)
BoaMarszczyciel - Sro 18 Lip, 2012

Witam.

W inwazję gram absolutnie amatorsko (najczęściej daje wygrywać żonie :) ), ale chętnie zagrałbym z innymi graczami albo chociaż popatrzył na pro wyjadaczy na jakimś turnieju.
Jeśli są jacyś chętni amatorzy albo komuś wiadomo o jakiejś świątyni WH:I w okolicach Katowic - proszę o wiadomość.

Pozdrawiam, Tomek.

Sxk - Sro 18 Lip, 2012

Moja żona nie chce grać :D
Zatem z chęcią zagram równie amatorsko :D

BoaMarszczyciel - Pią 20 Lip, 2012

A jest w Katowicach jakaś knajpa/sklep gdzie można zagrać ?
Sxk - Nie 22 Lip, 2012

ja nie znam, ale podtrzymuję z chęcią zagram byle gdzie :D
Templar - Nie 12 Sie, 2012

witam,
pisałem już na forum whinvasion.pl ale jak na razie zero odzewu. Chciałbym zacząć grać w WH:I (Core Set już w drodze), podpatrzeć jak inni grają, poznać zasady, etc. Jestem z Katowic (dokładnie Dąbrówka Mała), więc jeżeli ktoś jest chętny wtajemniczyć adepta w arkana WH:I przy kufelku piwa proszę o kontakt.

Ps. Sxk, BoaMarszczyciel, moja "już-bardzo-wkrótce-żona" też nie chce grać ;) ale jeżeli piszecie się na jakieś spotkanie z nowicjuszem dajcie znać.

Pozdrawiam

Germanus - Pon 13 Sie, 2012

Witajcie. Z Katowic i okolic jest spora ekipa graczy (ok 20 osób). W Katowicach są turnieje, ale z uwagi na zbliżające się mistrzostwa polski narazie wstrzymane. To samo dotyczy Zabrza, gdzie organizuję turnieje. Jeśli chcecie pograć z osobami z Katowic to zagadajcie np. do Solara albo Jerrego. Jak komuś pasuje Zabrze to możemy pograć w siedzibie Zabrzańskiego Klubu Fantastyki:)
horkruks - Pon 20 Sie, 2012

Witam,

Mam 18 lat tez jestem amatorem narazie zagrałem tylko kilka partii z kolegą też amatorem.
Chętnie umówię się do jakiejś albo gdzieś. Jestem dyspozycyjny prawie zawsze. Interesują mnie okolice Katowic - Tarnowskie Góry


Ps. Panowie znam ten problem moja druga połowa też nie chcę zemną grać :<

Germanus - Sro 22 Sie, 2012

Jak masz czas podskoczyć do Zabrza (np. autobus 83) to z żoną chętnie pogramy:)
Sobczas - Pon 27 Sie, 2012

Siema, po wyjeździe Jerrego, będę teraz OT w Katowicach. Co do grania to przez OMP na razie nic nie organizowaliśmy. Przez wakacje też trudniej się zgadać, wiadomo wszyscy gdzieś wybywają. Myślę, że od połowy września powinno wszystko ruszyć po staremu. Jak dobrze pójdzie to będzie turniej w Katowicach w sobotę co 2 tygodnie. Muszę jeszcze sprawdzić czy dalej uda się nam w MDK mieć salę. Poza tym gramy dość często w tygodniu koło godziny 18 w restauracji Stara Baśn w Katowicach. Czasem robimy też w tyg tam turnieje, ale to już zależy ilu graczy się zbierze. Po kontakt piszcie na PW i jakoś się zgadamy.

Nowych graczy również zachęcam do wpadnięcia i spróbowania. Nawet jeśli nie posiadacie swoich kart, zawsze jakiś deck się pożyczy i chętnie wytłumaczymy zasady;)

kyr - Wto 19 Mar, 2013

to ja może odświeze temat-czy są jacys gracze nadal w zaglebiu lub Katowicach?
horkruks - Sro 20 Mar, 2013
Temat postu: turnieje
są gracze jest liga w zabrzu oraz w Katowicach musiał byś napisac na priv di sobczasa lub Germanusa
Nyarl - Nie 13 Kwi, 2014

Jestem początkującym w Inwazje, ktoś ma chęć zagrać z taką lebiodą dla poduczenia mnie? Dodam, że gra może przez to stracić na miodności ze mną. Sosnowiec/Pogoń. Posiadam podstawkę i roz. Szturm na Uthulan. Nr tel. 797058516.
Germanus - Nie 13 Kwi, 2014

najbliżej miałbyś do Katowic. Tam grają we wtorki ok 18:00 (Rudy Goblin). Ja czasami robię turnieje w Zabrzu, jak będę organizował kolejny to dam znać :)
Nyarl - Nie 13 Kwi, 2014

Germanus napisał/a:
najbliżej miałbyś do Katowic. Tam grają we wtorki ok 18:00 (Rudy Goblin). Ja czasami robię turnieje w Zabrzu, jak będę organizował kolejny to dam znać :)


:) Daj znać... tylko ostrzegam, że muszę najpierw się nauczyć grać lepiej hehe

Germanus - Nie 13 Kwi, 2014

w Zabrzu są obecnie głównie nowi gracze więc luz :)
Nyarl - Nie 13 Kwi, 2014

Germanus napisał/a:
w Zabrzu są obecnie głównie nowi gracze więc luz :)


A to fajnie :) jestem w trakcie żebrania od Galakty kart z erratą do podstawki, myślisz że sprzedadzą z jakiejś uszkodzonej sztuki?

Germanus - Nie 13 Kwi, 2014

nie wiem czy wydają karty z erratą. Jak będzie dodruk to będzie on miał i tak napisane 2009 bo z tego roku pochodzi podstawka

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group