galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Talisman: MAGIA I MIECZ - Poza światem Magii i Miecza

Freeasy - Sob 06 Lut, 2010
Temat postu: Poza światem Magii i Miecza
Motywowany małą ilością dodatków i poszukiwaczy postanowiłem założyć wątek dla graczy którzy lubią Magię i Miecz ale znaleźli tez inne ciekawe gry. Moim zdaniem ciężko znaleźć grę w której będzie i ciekawa przygoda, i współzawodnictwo i różnorodność rozgrywki... a może Wam się udało?
Nemomon - Sob 06 Lut, 2010

Szachy ;)
carosh - Sob 06 Lut, 2010

ja tam lubię grać w Runebound.. wprawdzie bez dodatków karcianych nie ma tam nic takiego co nazywa się współzawodnictwo (przynajmniej bez dodatków karcianych), ale sama gra jest przednia

Ogólnie.. POLECAM

Valdigda - Nie 07 Lut, 2010
Temat postu: Re: Poza światem Magii i Miecza
Freeasy napisał/a:
Motywowany małą ilością dodatków i poszukiwaczy postanowiłem założyć wątek dla graczy którzy lubią Magię i Miecz ale znaleźli tez inne ciekawe gry. Moim zdaniem ciężko znaleźć grę w której będzie i ciekawa przygoda, i współzawodnictwo i różnorodność rozgrywki... a może Wam się udało?


No to zacznij zapoznawać się z Dodatkami autorskimi jak Ci mało. Do innych gier tak nowych jak Talisman 4,5 tez niema za wiele dodatków.

revix - Nie 07 Lut, 2010

Lubie grac w o wiele bardziej skąplikowaną planszówkę - World of warcraft the board game :P
gringo - Czw 09 Gru, 2010

Ja także uwielbiam Runebounda :)
Polecam także Świat bez Końca (choc to już gra w zupełnie innym klimacie)
Podobał mi się także Horror w Arkham

jablo - Czw 09 Gru, 2010

revix napisał/a:
Lubie grac w o wiele bardziej skąplikowaną planszówkę - World of warcraft the board game :P


Ja bym chetnie pograł w tą gre, ale w wersji PL. A kupić się nigdzie nie da.

dizzit - Czw 09 Gru, 2010

Szachy
Osadnicy z Catanu (wersja z miastami i rycerzami)
Carccassone

michcio694 - Wto 01 Kwi, 2014

Dragons ordeal.
Candyman86 - Wto 01 Kwi, 2014

ja bardzo polecam Descent: Wędrówki w mroku 2 edycja.
Nie wiedziałem że kiedykolwiek coś takiego napiszę, ale moim zdaniem gra lepsza od Talismana. Polecam obejrzeć na youtube, można się wkręcić ;) fajne jest to, że można grać wspólnie jako drużyna, no i dużo fajnych figurek do malowania :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group