galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Cytadela (Citadels) - Słaba jakość kart

Fugazi - Nie 14 Paź, 2007
Temat postu: Słaba jakość kart
Mam taki problem, że nie wsadziłem kart postaci od razu w koszulki i po kilkunastu grach mają one strasznie "zmęczone" boki na rewersach. Pełno na nich białych plam, nie wiem czemu się tak łatwo scierają i łuszczą...

Dla 2-osobowych gier wymieniliśmy zabójcę na wiedźmę i architekta na nawigatora i teraz jest problem, bo od razu widać czy ktoś wziął kartę ze starych (startych) czy którąś z nowych, dołożonych do talii nie dawno. Ciagłe chowanie kart podczas gry jest bardzo uciążliwe.

Ma ktoś jakiś sposób na regenerację "złuszczonych kart"? A może u wydawcy można nabyć same karty postaci?

Nie za bardzo mam pomysł co robić, strasznie lubimy cytadele, a przez te karty ciężko sie w nią teraz gra, a bez sensu kupować nową grę tylko dla nowych kart postaci.

Sztefan - Czw 18 Paź, 2007

Można zakupić mini deck protectory. Niestety są drogie (50 koszulek to ok.12zł).

Do wyboru różne firmy i wzory. Na przykład:

http://www.rebel.pl/produ...erer-Black.html

~kiwi - Sob 31 Maj, 2008
Temat postu: dodruk cytadeli
Błagam dodrukujcie CYTADELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mmarrt5 - Sro 22 Mar, 2017

No cóż trzeba było dbać o karty, nie jest to jakoś droga gra, kup nową a w razie czego ze starej karty będą na zamianę, nie widzę innego wyjścia
Bludgeon - Sro 22 Mar, 2017

Mmarrt5 napisał/a:
No cóż trzeba było dbać o karty, nie jest to jakoś droga gra, kup nową a w razie czego ze starej karty będą na zamianę, nie widzę innego wyjścia
Ostatni post założyciela tematu jest z Pią 15 Kwi, 2011, naprawdę myślisz że to przeczyta?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group