galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Talisman: MAGIA I MIECZ - Potrzebna pomoc przy wyborze dodatku

JestemSebastian - Czw 13 Gru, 2018
Temat postu: Potrzebna pomoc przy wyborze dodatku
Witam graczy!

Za chwilę Święta i z tej okazji chciałbym nabyć dla swojej ukochanej która uwielbia Magie i Miecz jakiś na swój sposób wyjątkowy dodatek. Sam w MiM zagrałem tylko kilka razy i kompletnie nie jestem w temacie :) Z tego co przejrzałem internet, to dodatków w historii gry wyszła spora liczba ale wiele z nich o ile się nie mylę nie jest już dostępna w sklepach. Fakt że niektóre nie są już dostępne, sprawia że w jakiś sposób są wyjątkowe i może właśnie warto byłoby kupić któryś z nich? Z góry dziękuję za odpowiedzi! :)

Szpak19 - Czw 13 Gru, 2018

sprawdź sobie w sklepach i na allegro którego dodatku juz jest mało tzn który niedługo będzie niedostepny i kup go póki masz jeszcze okazje :)
Berni77 - Czw 13 Gru, 2018

Wyjątkowe to teraz są ceny tych niedostępnych dodatków. Jak masz wolne 350 pln to kup Wilkołaka - wyjątkowy i mocno przepłacony ;)
Generalnie do Talismana obecnie więcej dodatków już nie ma niż jest. Dodruków nigdy nie będzie więc kupuj to co zostało i jest w normalnych pieniądzach, bo za niedługo się skończy wszystko i nawet podstawka będzie czymś wyjątkowym :)

Szpak19 - Pią 14 Gru, 2018

posiadam wszystkie dodatki i mi osobiscie z malych dodatków przypadł do gustu "kraina ognia" z duzych "las" i "smoki" ale nie wiem co jest w tej chwili dostepne.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group